Vesmírný robot 3000

Vesmírný robot 3000

Vesmírný robot 3000

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Vesmírný robot 3000. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Vesmírný robot 3000 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1310 Kč
Naše cena: 873 Kč Ověřit dostupnost

Tento vesmírný robot má mnoho skvělých funkcí, kvůli kterým jej prostě musíte mít. Nejen, že chodí, zahýbá doleva a doprava, otáčí hlavou na strany, ale umí střílet vysokou rychlostí pěnové disky z úst. To jistě oceníte při boji s vetřelci. Umí ale také mluvit a tančit. Zkuste zapnout jeden z jeho dvou modulů tance a uvidíte, jaké kreace vám předvede. Prostě vaše děti jej budou milovat.Udělejte robotí bitvu s tímto super vesmírným robotem Robot na dálkové ovládání Mluví, tančí, chodí Střílí pěnové disky z úst Napájení : 6 x AA baterie - nejsou součást balení1 x Vesmírný robot 3000

3 důvody proč prodáváme Vesmírný robot 3000

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vesmírný robot 3000

Linda Krejbichová, Šenov u Nového Jičína

Linda Krejbichová, Šenov u Nového Jičína:
Za tento Vesmírný robot 3000 dávám největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k vánocům, kdy jsem si ji po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně funguje, co vím, nikdo s ním neměl doposud žádný problém.

Sára Feketeová, Kubšice

Sára Feketeová, Kubšice:
Kupovat cokoliv nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, Vesmírný robot 3000 jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou sestru a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou sestru kupuji pouze to nejdokonalejší.

Oliver Seménka, Svatá

Oliver Seménka, Svatá:
Tenhle Vesmírný robot 3000 jsem napoprvé viděl v tisku. Předtím mě vůbec nezaujal, připadal mi až moc přeceňovaný. Ale pak jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si to pořídili. Chválili ho, motivovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Myslím, že reklama na Vesmírný robot 3000 tvrdila pravdu. Kvalita, bezproblémové doručení, výdrž, zkrátka jedním slovem boží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2019.

Hodnocení Vesmírný robot 3000

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Vesmírný robot 3000

Linda Č: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Gabriela V: Ideální k osmnáctinám :)

Marek V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Laura P: děda je z dárku je nadšený

Alžběta P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vesmírný robot 3000. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vesmírný robot 3000

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt