Vesmírný robot 3000

Vesmírný robot 3000

Vesmírný robot 3000

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Vesmírný robot 3000. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Vesmírný robot 3000 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1335 Kč
Naše cena: 890 Kč Ověřit dostupnost

Tento vesmírný robot má mnoho skvělých funkcí, kvůli kterým jej prostě musíte mít. Nejen, že chodí, zahýbá doleva a doprava, otáčí hlavou na strany, ale umí střílet vysokou rychlostí pěnové disky z úst. To jistě oceníte při boji s vetřelci. Umí ale také mluvit a tančit. Zkuste zapnout jeden z jeho dvou modulů tance a uvidíte, jaké kreace vám předvede. Prostě vaše děti jej budou milovat.Udělejte robotí bitvu s tímto super vesmírným robotem Robot na dálkové ovládání Mluví, tančí, chodí Střílí pěnové disky z úst Napájení : 6 x AA baterie - nejsou součást balení1 x Vesmírný robot 3000

3 důvody proč prodáváme Vesmírný robot 3000

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vesmírný robot 3000

Antonín Rachač, Nová Telib

Antonín Rachač, Nová Telib:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na webu, oslovil mně váš Vesmírný robot 3000. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak dobrého! Příští narozeniny se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

Gabriela Nikodemová, Adršpach

Gabriela Nikodemová, Adršpach:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tenhle Vesmírný robot 3000 je opravdu skvělý, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik otálela. Tohle prostě musí mít doma každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a nyní mi ho závidí.

Filip Kolompár, Janská

Filip Kolompár, Janská:
Není nic snadnějšího než nákup tohoto Vesmírný robot 3000 stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma zásilku z tady tou spokojeností. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě žena. Mám ho týden a dosud všechno v pořádku a moje nadšení nemění se. Rychlé dodání, lehké pořízení, velmi užitečná věcička.

Oliver Smil, Nedrahovice

Oliver Smil, Nedrahovice:
Koupeno ze zkušenosti pro Vesmírný robot 3000 ten manuál ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty PVC - hned při montáži 1 úchyt na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo držáky středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení Vesmírný robot 3000

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Vesmírný robot 3000

Aneta V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Laura S: děda je z dárku je nadšený

Adam Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Ema G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Veronika G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vesmírný robot 3000. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vesmírný robot 3000

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt