Vintense Chardonnay 0,75l 0%

Vintense Chardonnay 0,75l 0%

Vintense Chardonnay 0,75l 0%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Vintense Chardonnay 0,75l 0%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Vintense Chardonnay 0,75l 0% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Nealko bílé víno pro řidiče, těhotné i pro ty, kdo si chtějí zachovat čistou hlavu. Vychutnejte si 100% skvělé Chardonnay i při 0 % alkoholu. Ve Vintense to umí.

3 důvody proč prodáváme Vintense Chardonnay 0,75l 0%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vintense Chardonnay 0,75l 0%

Denisa Brožíčková, Chocnějovice

Denisa Brožíčková, Chocnějovice:
Dlouho jsem sháněla něco usnadňující život a starost o mé blízké. A přesně požadovaný je tento Vintense Chardonnay 0,75l 0%. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilyskoro ihned. Její použití je lehké a zvládne ho i hloupější osoba nebo naprostý začátečník. Nepotřebovala jsem jakékoliv speciální potřeby. Všechno dopadlo naprosto klidně a okamžitě.

Valerie Šonská, Staré Těchanovice

Valerie Šonská, Staré Těchanovice:
Nejdříve jsem chtěl najít Vintense Chardonnay 0,75l 0% na stránkách, kde by byl levnější a potvrdili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, profesionální jednoduchost a přehlednost a s zasláním kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

František Čelovský, Občov

František Čelovský, Občov:
Vyborný Vintense Chardonnay 0,75l 0%, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem května stala moc, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Vintense Chardonnay 0,75l 0%

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze Vintense Chardonnay 0,75l 0%

Dominika T: Je to dostatečné?

Sára M: děda je z dárku je nadšený

Kristýna M: já jsem to prostě chtěla

Natálie S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa G: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vintense Chardonnay 0,75l 0%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vintense Chardonnay 0,75l 0%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt