VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Ověřit dostupnost

Neprofilovaný polštář z paměťové pěny smíchaný s gelem. Oblíbený polštář v potahu s výtažky Aloe Vera, jenž má blahodárné účinky. Blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera mají pozitivní účinky na lidské zdraví, zejména pokožku. Zmírňují bolesti svalů a kloubů a navíc se mohou pochlubit antibakteriálním efektem. Proto není divu, že se hojně přidávají do látky zejména v oblasti produktů pro spaní.Polštář má tvar jako klasický polštář. Je to řešení pro všechny, kdo hledají kompromis mezi ryze…

Výrobce: VISCOPUR
EAN: 8595638201988

3 důvody proč prodáváme VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

Josef Němčanský, Hazlov

, Hazlov:
Dávám vždy přednost praktičnosti a neřeším design. Důležité pro mě je, aby mi VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm dlouho a spolehlivě fungoval. Což tento VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm opravdu garantuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní pány ho tak musím vřele doporučit. VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm s vámi věrně absolvuje i cestu k moři. Jenom se mějte na pozoru, aby na něj nezačala žárlit vaše manželka nebo přítelkyně.

Petr Wohlgemuth, Libotov

, Libotov:
Po více než jednom roce testování tohoto VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm chci říci, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, praktický a velice silný. Již při nákupu jsme s přítelkyní ocenili perfektní jednání i zabudování. Toto jednání by měla být všude, ale bohužel není.

Radek Swiech, Mišovice

, Mišovice:
Nejdříve bych podotkl, že jsem spořivý člověk, občas zřejmě až příliš. Tudíž než si výrobek objednám, důkladně si vše prověřím. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm pečlivě vyhledal na webu a porovnal recenze. Překvapilo mě, že byly vesměs pozitivní. Velmi mě to znervóznilo, avšak poté jsem si VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm přesto zakoupil. No a nezbývá mi, než k těm kladným hodnocením doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to stoprocentně velmi dobrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 05. 2021.

Hodnocení VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

Oliver G: funkční výrobek

Alžběta U: já jsem to prostě chtěla

Jana K: děda je z dárku je nadšený

Jakub J: VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Gabriela P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt