VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Ověřit dostupnost

Neprofilovaný polštář z paměťové pěny smíchaný s gelem. Oblíbený polštář v potahu s výtažky Aloe Vera, jenž má blahodárné účinky. Blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera mají pozitivní účinky na lidské zdraví, zejména pokožku. Zmírňují bolesti svalů a kloubů a navíc se mohou pochlubit antibakteriálním efektem. Proto není divu, že se hojně přidávají do látky zejména v oblasti produktů pro spaní.Polštář má tvar jako klasický polštář. Je to řešení pro všechny, kdo hledají kompromis mezi ryze…

Výrobce: VISCOPUR
EAN: 8595638201988

3 důvody proč prodáváme VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

Josef Němčanský, Hazlov

, Hazlov:
Dávám hlavně přednost praktičnosti a nepotrpím si na módní výstřelky. Podstatné pro mě je, aby mi VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm po dlouhou dobu a bez potíží fungoval. Což tento VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm opravdu garantuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní pány ho tak musím rozhodně doporučit. VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm s vámi bez reptání absolvuje i cestu k moři. Jenom buďte na pozoru, aby na něj nezačala žárlit vaše žena nebo přítelkyně.

Petr Wohlgemuth, Libotov

, Libotov:
Po více než jednom měsíci zkoušení tohoto VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm musím říci, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, ideální a velice výkonný. Už při objednávání jsme s přítelkyní ocenili perfektní jednání i zabudování. Toto jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

Radek Swiech, Mišovice

, Mišovice:
Pro upřesnění bych podotkl, že jsem šetřivý typ, někdy zřejmě až moc. Tudíž než si výrobek pořídím, důkladně si to prověřím. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm pečlivě vyhledal online a porovnal zkušenosti. Udivilo mě, že byly z většiny kladné. Trochu mě to znervóznilo, ale poté jsem si VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm stejně koupil. No a nezbývá mi, než k těm pozitivním recenzím přidat ještě jednu svou zkušenost. Byla to stoprocentně velice dobrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 07. 2022.

Hodnocení VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

Jana Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Natálie T: dobré

Adam M: tak jsem to dostala aje to super

Viktorie R: děda je z dárku je nadšený

Filip F: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe neprofilovaný 40x60cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt