VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Profilovaný polštář z paměťové pěny smíchaný s gelem. Oblíbený polštář v potahu s výtažky Aloe Vera, jenž má blahodárné účinky. Blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera mají pozitivní účinky na lidské zdraví, zejména pokožku. Zmírňují bolesti svalů a kloubů a navíc se mohou pochlubit antibakteriálním efektem. Proto není divu, že se hojně přidávají do látky zejména v oblasti produktů pro spaní. Na výběr z rozměrů: 30x50 cm (výška polštáře 9 cm ve vyšším místě, 7 cm v nižším) 40x60 cm (výška polštáře…

Výrobce: VISCOPUR
EAN: 8595638201964

3 důvody proč prodáváme VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Jan Seman, Nezdice

, Nezdice:
Tak daný VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm jsme si s kamarádkou zakoupili do našeho prvního bytu. Popravdě, jí se to moc nelíbilo, několikrát jsem si vyslechl, že je to zbytečně, že za to jen utratíme prachy a bez užitku, máte to podobně, ne? Ale následně ho doručil kurýr, a co vás napadá, že se stalo? Jana mi ho už nepůjčila, byl jsem nucen si pořídit další, protože vážně okamžitě změnila stanovisko. Nyní už bychom se bez tak skvělé VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neobešli.

Nikola Lőfflerová, Nadějkov

, Nadějkov:
Za náš roky používaný VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k sehnání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Richard Šarovec, Bystrovany

, Bystrovany:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, který jsem poptával. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně složitý nakupující. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Karolína Pilíková, Branišov

, Branišov:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou něčím výjimečné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem často potkám špatné obchody, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože vše proběhlo lehce a rychle bez dlouhých zdržení. Přestože jste VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem dostala roztomilý dáreček. Dobrý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 05. 2021.

Hodnocení VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Eliška J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anežka M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Natálie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nela B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Roman K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt