VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Profilovaný polštář z paměťové pěny smíchaný s gelem. Oblíbený polštář v potahu s výtažky Aloe Vera, jenž má blahodárné účinky. Blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera mají pozitivní účinky na lidské zdraví, zejména pokožku. Zmírňují bolesti svalů a kloubů a navíc se mohou pochlubit antibakteriálním efektem. Proto není divu, že se hojně přidávají do látky zejména v oblasti produktů pro spaní. Na výběr z rozměrů: 30x50 cm (výška polštáře 9 cm ve vyšším místě, 7 cm v nižším) 40x60 cm (výška polštáře…

Výrobce: VISCOPUR
EAN: 8595638201964

3 důvody proč prodáváme VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Jan Seman, Nezdice

, Nezdice:
Tak daný VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm jsme si s holkou zakoupili do našeho současného bytečku. Bez vytáček, partnerce se to moc nepozdávalo, mockrát jsem si musel vyslechnout, že je to na nic, že za věc jen vyhazujeme peníze a skutek utekl, máte to podobně, ne? Ovšem pak ho doručil kurýr, a co tušíte, že se stalo? Simona propadla jeho kouzlu, a nezbylo mi, než si objednat druhý, protože vážně okamžitě změnila stanovisko. Dnes už bychom se bez tak vynikající VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neobešli.

Nikola Lőfflerová, Nadějkov

, Nadějkov:
Za můj léta používaný VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

Richard Šarovec, Bystrovany

, Bystrovany:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, který jsem sháněl. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný nakupující. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu moc spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Karolína Pilíková, Branišov

, Branišov:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou něčím výjimečné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem často potkám špatné eshopy, nejvíce mi vadí i dlouhá doba dodání (4 dni i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a rychle bez dlouhých průtahů. I když jste VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem dostala malý dárek. Skvělý shopík.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 07. 2022.

Hodnocení VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Magdaléna K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michael H: Jsem ráda, že to mám

Daniela C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Aneta D: děda je z dárku je nadšený

Simona H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt