VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Profilovaný polštář z paměťové pěny smíchaný s gelem. Oblíbený polštář v potahu s výtažky Aloe Vera, jenž má blahodárné účinky. Blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera mají pozitivní účinky na lidské zdraví, zejména pokožku. Zmírňují bolesti svalů a kloubů a navíc se mohou pochlubit antibakteriálním efektem. Proto není divu, že se hojně přidávají do látky zejména v oblasti produktů pro spaní. Na výběr z rozměrů: 30x50 cm (výška polštáře 9 cm ve vyšším místě, 7 cm v nižším) 40x60 cm (výška polštáře…

Výrobce: VISCOPUR
EAN: 8595638201964

3 důvody proč prodáváme VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Jan Seman, Nezdice

, Nezdice:
Tak tenhle VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm jsme si s tou mojí pořídili do našeho prvního bytu. Pravda, dámě se to moc nelíbilo, několikrát jsem si musel vyslechnout, že je to hloupost, že za produkt jen vyhazujeme peníze a neposlouží nám, znáte to, ne? Ale poté ho doručili, a co tušíte, že bylo pak? Simona mi ho už nepůjčila, byl jsem nucen si pořídit druhý, protože vážně hodně rychle změnila stanovisko. Dnes už bychom se bez tak vynikající VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neobešli.

Nikola Lőfflerová, Nadějkov

, Nadějkov:
Za náš léta používaný VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

Richard Šarovec, Bystrovany

, Bystrovany:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, který jsem sháněl. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Karolína Pilíková, Branišov

, Branišov:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem často narazím na nesolidní eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože všechno proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných průtahů. I když jste VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela roztomilý dárek. Skvělý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 12. 2022.

Hodnocení VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Tadeáš H: funkční výrobek

Gabriela A: děda je z dárku je nadšený

Kristián E: tak jsem to dostala aje to super

Klára P: já jsem to prostě chtěla

Denisa S: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt