VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Profilovaný polštář z paměťové pěny smíchaný s gelem. Oblíbený polštář v potahu s výtažky Aloe Vera, jenž má blahodárné účinky. Blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera mají pozitivní účinky na lidské zdraví, zejména pokožku. Zmírňují bolesti svalů a kloubů a navíc se mohou pochlubit antibakteriálním efektem. Proto není divu, že se hojně přidávají do látky zejména v oblasti produktů pro spaní. Na výběr z rozměrů: 30x50 cm (výška polštáře 9 cm ve vyšším místě, 7 cm v nižším) 40x60 cm (výška polštáře…

Výrobce: VISCOPUR
EAN: 8595638201964

3 důvody proč prodáváme VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Jan Seman, Nezdice

, Nezdice:
Tak tento VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm jsme si s tou mojí zakoupili do našeho současného bytečku. Pravda, partnerce se to moc nelíbilo, předem jsem si vyslechl, že je to na nic, že za věc jen vyhazujeme peníze a bez užitku, máte to podobně, ne? Avšak následně ho doručili, a co vás napadá, že následovalo? Hanka mi ho už nepůjčila, a nezbylo mi, než si zakoupit ještě jeden, protože fakt okamžitě změnila stanovisko. Dnes už bychom se bez tak špičkové VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neobešli.

Nikola Lőfflerová, Nadějkov

, Nadějkov:
Za náš léta používaný VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k sehnání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

Richard Šarovec, Bystrovany

, Bystrovany:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, který jsem poptával. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně moc spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Karolína Pilíková, Branišov

, Branišov:
Jako každá feministka miluji krásné věci, které jsou čímkoliv úžasné. Shopping je pro mě závislost. Ovšem někdy narazím na podvodné obchody, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a rychle bez dlouhých zdržení. I když jste VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala roztomilý dáreček. Skvělý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2021.

Hodnocení VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Štěpán E: Jsem ráda, že to mám

Kristýna S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Rozálie Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza M: děda je z dárku je nadšený

Radim V: VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt