VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Profilovaný polštář z paměťové pěny smíchaný s gelem. Oblíbený polštář v potahu s výtažky Aloe Vera, jenž má blahodárné účinky. Blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera mají pozitivní účinky na lidské zdraví, zejména pokožku. Zmírňují bolesti svalů a kloubů a navíc se mohou pochlubit antibakteriálním efektem. Proto není divu, že se hojně přidávají do látky zejména v oblasti produktů pro spaní. Na výběr z rozměrů: 30x50 cm (výška polštáře 9 cm ve vyšším místě, 7 cm v nižším) 40x60 cm (výška polštáře…

Výrobce: VISCOPUR
EAN: 8595638201964

3 důvody proč prodáváme VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Jan Seman, Nezdice

, Nezdice:
Tak tento VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm jsme si s přítelkyní zakoupili do našeho současného domova. Bez vytáček, jí se to moc nepozdávalo, několikrát jsem si poslechl, že je to na nic, že za produkt jen vyhazujeme peníze a nevyužijeme to, máte to podobně, ne? Ovšem následně ho doručil kurýr, a co vás napadá, že se stalo? Jana propadla jeho kouzlu, a nezbylo mi, než si koupit ještě jeden, protože vážně ihned změnila pohled na věc. Dneska už bychom se bez tak skvělé VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neobešli.

Nikola Lőfflerová, Nadějkov

, Nadějkov:
Za můj léta používaný VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní už není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Richard Šarovec, Bystrovany

, Bystrovany:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm, který jsem poptával. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně moc spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Karolína Pilíková, Branišov

, Branišov:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou čímkoliv dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na podvodné prodejce, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a okamžitě bez dlouhých průtahů. I když jste VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela roztomilý dáreček. Skvělý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 12. 2021.

Hodnocení VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Pavel P: VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana K: nemá chybu

Jan Š: funkční výrobek

Nikol H: Je to dostatečné?

Denis M: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VISCOPUR Anatomický polštář VISCOPUR® MEMO-GEL Aloe profilovaný - 30x50 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt