VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm

VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm

VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Jedinečný polštář kombinující prvky anatomického, rovného i tradičního polštáře. S aktivními probiotiky v potahu pro boj s nežádoucími bakteriemi a mikroorganismy. Bolí Vás krční páteř, ale nejste si jisti, jestli si zvyknete na anatomický polštář? Váháte mezi anatomicky profilovaným polštářem a polštářem klasického tvaru? Máme pro Vás kompromis - unikátní "hybridní", který lze použít čtyřmi způsoby díky skvěle vymyšlené konstrukcí. Polštář můžete libovolně otáčet a vybrat si, v jaké poloze je Vám opora…

Výrobce: VISCOPUR
EAN: 8595638202169

3 důvody proč prodáváme VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm

Nikolas Danzer, Polnička

, Polnička:
V minulosti jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem měl obavy, jestli další nakupování nedopadne identicky. Pro sichr jsem do firmy předem volal, vše porovnával… Přiznávám, nebyl jsem si jistý, jestli jsem korunky neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm mi byl dopraven až před práh, pěkně zabalený, bez jakékoliv známky poškození na kvalitě a slouží mi bravurně. Dodnes jsem na něm neshledal vadu. Tady budu stoprocentně nakupovat nadále.

Pavel Bohmann, Tisovec

, Tisovec:
Doporučil mi ho otec. Prý VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, proto jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho bez obtíží doručit až domu. A chci uznat, že tedy udělal jsem dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 12. 2021.

Hodnocení VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm

Alena K: děda je z dárku je nadšený

Nikola H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára W: Je to dostatečné?

Šárka H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jiří P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VISCOPUR Anti-alergický polštář VISCOPUR® PUROTEX PROBIOTICS 40X60cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt