Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl. vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 210 Kč
Naše cena: 140 Kč Ověřit dostupnost

Koenzym Q10 je pro náš organizmus nepostradatelný. Je významnou látkou nezbytnou pro tvorbu energie ve všech tělesných buňkách. S rostoucím věkem, při velké fyzické zátěži a během nemoci koenzymu Q10 v buňkách ubývá, což se projevuje nižší tvorbou energie a únavou. Chybí-li nám Koenzym Q10, je narušena energetická rovnováha v organizmu a buňka přestává správně fungovat.   Obsažená látka (vitamin C) přispívá k: snížení míry únavy a vyčerpání normální funkci imunitního systému normální činnosti nervové soustavy normálnímu energetickému metabolizmu Doplněk stravy – tablety s obsahem přírodního koenzymu Q10 a vitaminu C. Se sladidlem. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

3 důvody proč prodáváme Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Ondřej Klícha, Tvrzice

Ondřej Klícha, Tvrzice:
Manželka mě pověřila nákupem Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl mile překvapen. Hezká vůně, výborná chuť, snadná příprava. Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl. jsem dal svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své hezké místo v naší kanceláři.

Kateřina Kafoňková, Bořitov

Kateřina Kafoňková, Bořitov:
Na tady tom Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl. se mi líbí široká škála různého ovládání, i když nastavení je krapet složité a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce použiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou dobře schované. Nicméně manuál je celkem srozumitelný.

Martin Morawiec, Ločenice

Martin Morawiec, Ločenice:
Naprosto parádní Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl., měsíc jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt hodně, nerozbije se, a vypadá naprosto dobře. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za pěknou cenu předlouho marně, až jsem viděl na váš e-shop. Velmi mě oslovil návod u Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl., proto jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi přišlo, mě usvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi veleváženou obchodem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Barbora C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikol P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Richard T: funkční výrobek

Markéta K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt