Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl. vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 210 Kč
Naše cena: 140 Kč Ověřit dostupnost

Koenzym Q10 je pro náš organizmus nepostradatelný. Je významnou látkou nezbytnou pro tvorbu energie ve všech tělesných buňkách. S rostoucím věkem, při velké fyzické zátěži a během nemoci koenzymu Q10 v buňkách ubývá, což se projevuje nižší tvorbou energie a únavou. Chybí-li nám Koenzym Q10, je narušena energetická rovnováha v organizmu a buňka přestává správně fungovat.   Obsažená látka (vitamin C) přispívá k: snížení míry únavy a vyčerpání normální funkci imunitního systému normální činnosti nervové soustavy normálnímu energetickému metabolizmu Doplněk stravy – tablety s obsahem přírodního koenzymu Q10 a vitaminu C. Se sladidlem. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

3 důvody proč prodáváme Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Ondřej Klícha, Tvrzice

Ondřej Klícha, Tvrzice:
Manželka mě pověřila nákupem Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl. jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší kanceláři.

Kateřina Kafoňková, Bořitov

Kateřina Kafoňková, Bořitov:
Na tady tom Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl. se mi líbí široká škála různého nastavení, i když ovládání je krapet těžší a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení využiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně brožura je poměrně srozumitelný.

Martin Morawiec, Ločenice

Martin Morawiec, Ločenice:
Docela parádní Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl., týden jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt hodně, nerozbije se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil hodně starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za dobrou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš e-shop. Hodně mě oslovil manuál u Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl., takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi dobrou obchodem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Tomáš C: Jsem ráda, že to mám

Kristýna Ř: Ideální k osmnáctinám :)

Martin S: Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl. je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Magdaléna F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vitar Maxivita Koenzym Q10 30 mg + vitamín C 30 tbl.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt