Vysavač na popel Sharks ZN1402D

Vysavač na popel Sharks ZN1402D

Vysavač na popel Sharks ZN1402D

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Vysavač na popel Sharks ZN1402D. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Vysavač na popel Sharks ZN1402D vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Moderní vysavač na popel Sharks  se pyšní inoxovým tělem nádoby, které vypadá nejen velice stylově, ale také plní antikorozní funkci. Separátor je určený pro vysávání nečistot a popele s krbových kamen, grilu nebo pilin a malých dřevěných odlomků. Lesklá nerezová nádoba pojme až 15 litrů popele, manipulaci usnadňují čtyři kolečka ve spodní části vysavače a madlo. Výkonný motor s optimálním příkonem je chráněný filtrem, který lze opakovaně čistit. Velmi snadná obsluha i manipulace. Technické údaje: napětí/frekvence: 230V/50Hz příkon: 800 W rozměry: 270x270x440 mm objem sběrné nádoby: 15 l délka hadice: cca 120 cm 4x přepravní kolečka hmotnost: 3,7 kg příslušenství: filtr, hadice, hliníková trubice

3 důvody proč prodáváme Vysavač na popel Sharks ZN1402D

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vysavač na popel Sharks ZN1402D

Gabriela Čverčková, Zbraslav

Gabriela Čverčková, Zbraslav:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s Vysavač na popel Sharks ZN1402D spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Martin Solčán, Mokošín

Martin Solčán, Mokošín:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový Vysavač na popel Sharks ZN1402D, jaký jsem poptával. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Eliška Skoumalová, Kačice

Eliška Skoumalová, Kačice:
Jako dáma cítím nejvíce vzhled, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala Vysavač na popel Sharks ZN1402D první volbu. A vyplatilo se, protože jsem více než spokojena. Dennodenní používání se zatím nijak neprojevilo, zkrátka jde jasně o kvalitní věc. Jestli také zvažujete objednání, rozhodně nebudete litovat. Mile mě překvapilo jednání obchodu – jasně na úrovni.

Kristýna Pausová, Horní Slavkov

Kristýna Pausová, Horní Slavkov:
Nakupovala jsem tento Vysavač na popel Sharks ZN1402D prvně. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost dodání, hezká komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem spokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu neobjednávala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Šimon Ostrčil, Křinice

Šimon Ostrčil, Křinice:
S nákupem na ESHOPu mám nejlepší zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Vysavač na popel Sharks ZN1402D, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 09. 2019.

Hodnocení Vysavač na popel Sharks ZN1402D

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Vysavač na popel Sharks ZN1402D

Eliška L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šárka N: Ideální k osmnáctinám :)

Denisa Č: dobré

Tereza S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vysavač na popel Sharks ZN1402D. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vysavač na popel Sharks ZN1402D

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt