Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Voděodolný sprej účinně ochraňuje vlasy a barvu před poškozujícím vlivem slunečních a UV paprsků. Jeho nemastné složení chrání vlasy přímo z nitra a zachovává jejich přirozený vzhled. Obsahuje Sunscreen Formula, která chrání vlasy před negativními vlivy slunečního záření, UV paprsků, větru, moře a chlorované vody. Vhodné pro všechny typy vlasů a hlavně pro ty, kteří tráví čas na slunci a chtějí zachovat svěžest barvy svých vlasů. Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.

3 důvody proč prodáváme Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

Johana Sedlmajerová, Bukovany

Johana Sedlmajerová, Bukovany:
V čtvrtek jsem obdržela Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stihla otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml jako super.

Karel Jedek, Velemyšleves

Karel Jedek, Velemyšleves:
Doporučil mi ho známý. Prý Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, takže jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho snadno doručit až do kanceláře. A musím uznat, že rozhodně nelituji.

Ema Hluchá, Lhůta

Ema Hluchá, Lhůta:
Než jsem ho otestovala Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem hodně opatrná ke všem ostatním výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tento výrobek. Otestovala jsem si, že jedině tento model nabízí skutečně jedinečné funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez nadšení spokojená a doporučuji.

Jan Budka, Trubín

Jan Budka, Trubín:
Potřeboval jsem nějaké doplňující informace k Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml a vše mi bylo hezky a profesionálně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl hezký přídavek a navíc produkt byl za velmi příjemnou cenu. Vše probíhalo rychle a jednoduše a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit všem, co o něj mají zájem. Absolutně nejlepší.

Michael Jahodář, Bílina

Michael Jahodář, Bílina:
Musím vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

Kristýna B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Viktorie R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Václav Š: tak jsem to dostala aje to super

Emma H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Antonín P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Wella Professional Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt