WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 439 Kč Ověřit dostupnost

Svíčka Fresh Flowers váza přináší do vašeho domova vůni rozkvetlých květin s jiskřivým grapefruitem a lesními stromy. Tato svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Jedinečný křížkový tvar tohoto dřevěného knotu umožňuje až 5x rychlejší rozpuštění voskového jezírka než klasický bavlněný knot. Proto rychle prodchne místnost příjemnou vůní. Tento patentovaný knot garantuje krásné a čisté hoření bez sazí na skle. Vytváří jemný zvuk praskajícího ohně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.

3 důvody proč prodáváme WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

Viktorie Sekerešová, Důl

Viktorie Sekerešová, Důl:
Jsem spokojená. WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g byl opravdu bleskově dodán k mé celkové radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o suprový eshop, rychlá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám hodně okamžitě a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Miroslav Bejr, Hvozdnice

Miroslav Bejr, Hvozdnice:
Komukoliv bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z nesprávného užívání. Tuto zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu odrazoval. Jsem moc rád, že jsem na jeho rady nedal a  WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g objednal. Používám ho už devátý měsíc a celkem mu nemohu cokoliv vytknout.

Vojtěch Budáč, Kunžak

Vojtěch Budáč, Kunžak:
Není mnoho podobných výrobků jako právě WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek unikátního zboží v této cenové kategorii. WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g dělá vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

Nikol H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adéla M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nela V: dobré

Tobiáš S: WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alena H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt