WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 439 Kč Ověřit dostupnost

Svíčka Fresh Flowers váza přináší do vašeho domova vůni rozkvetlých květin s jiskřivým grapefruitem a lesními stromy. Tato svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Jedinečný křížkový tvar tohoto dřevěného knotu umožňuje až 5x rychlejší rozpuštění voskového jezírka než klasický bavlněný knot. Proto rychle prodchne místnost příjemnou vůní. Tento patentovaný knot garantuje krásné a čisté hoření bez sazí na skle. Vytváří jemný zvuk praskajícího ohně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.

3 důvody proč prodáváme WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

Václav Šamša, Písečná

Václav Šamša, Písečná:
Dopředu bych řekl, že jsem spořivý člověk, někdy zřejmě až moc. Takže než si něco zakoupím, důkladně si to prověřím. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g pečlivě prolustroval přes Google a porovnal informativní texty. Udivilo mě, že byly vesměs pozitivní. Trochu mě to znepokojilo, ovšem následně jsem si WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g tak jako tak objednal. No a nemůžu jinak, než k těm kladným recenzím doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to opravdu velmi správný koupě.

Tadeáš Šauer, Božetice

Tadeáš Šauer, Božetice:
Činnost této WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Nikola Roudová, Mistřice

Nikola Roudová, Mistřice:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou něčím dokonalé. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem někdy narazím na špatné prodejce, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože vše proběhlo hladce a rychle bez zbytečných zdržení. I když jste WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela milý dáreček. Dobrý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 09. 2019.

Hodnocení WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

Kristián U: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Emma K: Ideální k osmnáctinám :)

Jakub P: Celkem jsem spokojený.

Nikol Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží WoodWick Vonná svíčka váza Fresh Flowers 275 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt