WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g

WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g

WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 239 Kč Ověřit dostupnost

Pryskyřice stimuluje mysl svou nenapodobitelně hřejivou sladkou a pepřově-kořeněnou vůní. Tato svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Jedinečný křížkový tvar tohoto dřevěného knotu umožňuje až 5x rychlejší rozpuštění voskového jezírka než klasický bavlněný knot. Proto rychle prodchne místnost příjemnou vůní. Tento patentovaný knot garantuje krásné a čisté hoření bez sazí na skle. Vytváří jemný zvuk praskajícího ohně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.

3 důvody proč prodáváme WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g

David Besperát, Lipník nad Bečvou

David Besperát, Lipník nad Bečvou:
Dělali jsme si s kolegama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou sílu. Standardně jsme se hecovali, až nějakej kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, proto jsem mu ho jenom mohl doporučit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g má v koupelně taky a pochválila ho i babička.

Štěpán Tollinger, Pokojov

Štěpán Tollinger, Pokojov:
Při nákupu jsem promrhal moře odpolední vyhledáváním informací a srovnáváním všech parametrů. Z mého porovnání mi WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g vyšel jako bezkonkurenční, z toho důvodu výběr padl zrovna na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po otestování výrobku. WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g se chlubí vynikajícím výkonem a kvalitním zpracováním. Pokud chcete spolehlivého přítele, WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g je nejlepším adeptem.

Klára Kebortová, Paršovice

Klára Kebortová, Paršovice:
Byla jsem nákupem mile překvapena. Objednaný WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho pěkný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na pár dní a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 09. 2019.

Hodnocení WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g

Matyáš P: Celkem jsem spokojený.

Kamila B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petra B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kateřina F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží WoodWick Vonná svíčka váza Oudwood 85 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt