Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g

Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g

Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 355 Kč Ověřit dostupnost

Biologický čistič odpadů na bázi enzymů nahradí běžně prodávané agresivní chemikálie. Enzymy v obsažené přípravku  rozkládají organické nečistoty a tuky usazené v odpadním potrubí. Při ucpaném potrubí, kdy nepomůže prášek PUER, zkuste s čistým svědomím biologický čistič odpadů. Je vhodný i pro domácnosti používající biologické čističky vody a septiky udržované enzymy.

3 důvody proč prodáváme Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g

Antonín Benek, Malá Morava

Antonín Benek, Malá Morava:
Jedná se o trošku levnější typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g pořídil, tak jej snad využiji. Za tu hodnotu je více méně jednodušší, ale přesto funguje skvěle a doufám, že se nám doma ještě naslouží. Pokud bych pořizoval opět, vzal bych dražší model, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Aneta Bubnárová, Zakřany

Aneta Bubnárová, Zakřany:
Už jsem starší, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g hodně ocenila zejména to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho dovézt až do kanceláře. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po špatných zkušenostech z jiných eshopů jsem plně spokojená jak s provedením zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g, který mi byl poslán, je tedy perfektní.

Lukáš Urych, Prusice

Lukáš Urych, Prusice:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl koupit novější Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to i rád. Kamarád si koupil tedy levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g

Nikola B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tomáš H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karolína Z: Tento Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aleš H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Yellow & Blue Biologický čistič odpadů 500 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt