YES NEW 150 ml

YES NEW 150 ml

YES NEW 150 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s YES NEW 150 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s YES NEW 150 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 225 Kč Ověřit dostupnost

Lubrikační gel v BIO kvalitě! Díky schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovat gel zpříjemňuje sexuální život žen v jejich problematických obdobích. Yes na vodní bázi má příznivé PH a lze ho používat i s kondomy.

3 důvody proč prodáváme YES NEW 150 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje YES NEW 150 ml

Tereza Krůlová, Nová Olešná

Tereza Krůlová, Nová Olešná:
Poměr cena/výkon, jedná se o dobrý YES NEW 150 ml, ne nejhorší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 5 vteřin se teprve dostaví příjemno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek ideální. Za rozumný peníz solidní YES NEW 150 ml, takže ok. Psáno po třetím panáku ;)

Šárka Potomáková, Skalice

Šárka Potomáková, Skalice:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s YES NEW 150 ml nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Lukáš Hadi, Modřice

Lukáš Hadi, Modřice:
Byla to výhodná nabídka. Podobné věci sleduji na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle levnou cenu jsem u YES NEW 150 ml opravdu ještě nezahlédl. Vím, že je výrobek hodně kvalitní, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. nemeškal jsem ani sekundu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo velkou spokojenost.

Anežka Motlíková, Horní Ves

Anežka Motlíková, Horní Ves:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám YES NEW 150 ml objednat. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem docela opatrná. Když mně nákup doporučil i přítel, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za čtyři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a vyzkoušela. Celkem to nemá vadu a když mi manžel řekl, že mi jej proplatí a daruje k narozeninám, měla jsem okamžitě moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení YES NEW 150 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze YES NEW 150 ml

Ondřej R: Přišlo to celkem rychle

Kateřina M: nemá chybu

Alžběta F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Rozálie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tobiáš K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější YES NEW 150 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží YES NEW 150 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt