Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 225 Kč Ověřit dostupnost

Lubrikační gel v BIO kvalitě! Díky schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovat gel zpříjemňuje sexuální život žen v jejich problematických obdobích. Lubrikační gel Yes na bázi rostlinných olejů má vysokou a dlouhotrvající lubrikační schopnost, ale nelze ho používat  společně s kondomy.

3 důvody proč prodáváme Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Antonín Petřivalský, Zákupy

Antonín Petřivalský, Zákupy:
Nejdřív než jsem Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

Jiří Stix, Chleny

Jiří Stix, Chleny:
Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml mi přišel ve stoprocentním stavu a neprodleně. Bohužel podle informací, měl Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml přijít ve speciální krabici, což však chybělo. Kdyby to nebyl dárek, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ale i tak komunikace byla bezproblémová. Prodejce se omluvil a dodatečně mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, byla doprava. Eshop má v nabídce jednu společnost, kde se musí zaplatit balné. Další peníze navíc.

Andrea Petková, Lišany

Andrea Petková, Lišany:
Stále jsem si myslela, jak to moje kolegyně dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou prostě hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se záchvatem mi o Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml pověděla. Aplikuje ho už šest roků a je zcela uspokojená. Tedy já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají dobrý eshop, na kterém si ho klidně objednám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Vojtěch Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matyáš L: Jsem ráda, že to mám

Simona S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Valerie W: nemá chybu

Nikol M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt