Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml

Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml

Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1759 Kč Ověřit dostupnost

Tato vůně se jménem zbožňovaného města byla vytvořena Yves Saint Laurentem jako hold všem Pařížankám, které jsou vždy elegantní, romantické, živé a přitom trošku ironické, prostě šarmantní! Paris je brilantní harmonií květinových tónů. Autorem vůně je Sophia Grojsman. Na trh byla uvedena v roce 1983.

3 důvody proč prodáváme Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml

Matyáš Riederer, Horní Brusnice

Matyáš Riederer, Horní Brusnice:
Rád nakupuji na internetu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických shopech není možné. A proto jsem rád, že jsem si Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml pořídil právě u vás. Vše bylo zařízeno z klidu domova a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balík, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s klidem napsat, že jsem maximálně spokojen.

Antonín Petržela, Nižbor

Antonín Petržela, Nižbor:
Manželka mě pověřila nákupem Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml jsem dal svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší kanceláři.

Marek Merka, Červená Lhota

Marek Merka, Červená Lhota:
Není nic milejšího než objednání tohoto Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma balík z touhle spokojeností. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl získat už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě žena. Mám ho čtrnáct dní a zatím všechno v pohodě a moje nadšení neupadá. Bleskové dodání, lehké pořízení, velmi užitečná věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml

Šárka O: Ideální k osmnáctinám :)

Sebastian M: funkční výrobek

Julie G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michael C: 110 % spokojenost

Tadeáš G: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Yves Saint Laurent Paris - EDT 125 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt