ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42

ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42

ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 693 Kč
Naše cena: 462 Kč Ověřit dostupnost

Model brasil od značky Havaianas. Kolekce 2016. Barva modrá + bílá. Materiál: guma, plast.

3 důvody proč prodáváme ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42

Sára Vicenecová, Horosedly

Sára Vicenecová, Horosedly:
Tento ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42 jsem si objednala na základě toho, že jsem četla zkušenosti že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mé kanceláři také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště rovnou vyzkouším s kyselejší příchutí

Richard Pfeiffer, Eš

Richard Pfeiffer, Eš:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42!“ Její chmury se hned rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Kristián Harciník, Klobouky u Brna

Kristián Harciník, Klobouky u Brna:
ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42 si někde vyhlédla žena a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu výročí. S výběrem kde a jak to vybrat mi musela pomoci maminka a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak vybalily a otestovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít určitě radost. Kamarádka říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Jonáš Pisklák, Chrustenice

Jonáš Pisklák, Chrustenice:
Než jsem si zakoupil ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42, tak jsem zavolal prodejci zda fakt mají ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42 k odeslání. Byl jsem pesimistický, ale bezdůvodně, obratem mi doma klepal kurýr. Vysoká rychlost přepravy a dobrá cena.

Daniela Kottková, Strojetice

Daniela Kottková, Strojetice:
Jelikož jsem ženská, tak se pokaždé koukám na několik aspektů, co může nejen ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42, ale i obchod poskytnout. Tím myslím například cenu, zabalení výrobku, rychlost doručení, vzhled zboží a zásadní je pro mne komunikace. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v dobrá, zabalení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do čtyř dnů. Opravdu můžu jen doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42

Gabriela M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aleš M: je to fajné

Jonáš T: funkční výrobek

Šárka L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží ŽABKY HAVAIANAS BRASIL LOGO - modrá - US 41/42

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt