Žabky Terranova Ciabatta Barevná

Žabky Terranova Ciabatta Barevná

Žabky Terranova Ciabatta Barevná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Žabky Terranova Ciabatta Barevná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Žabky Terranova Ciabatta Barevná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 113 Kč
Naše cena: 75 Kč Ověřit dostupnost

Žabky Terranova Ciabatta. Dámské barevné žabky s moderním palmovým designem, které se stanou vaším parťákem pro horké letní dny. Žabky jsou vybaveny růžovými gumovými pásky přes nárt. Díky materiálům, ze kterých jsou žabky vyrobeny, budou vaše nohy po celý den v pohodlí. Perfektní módní kousek pro doladění vašeho outfitu. Materiál: 100% Polyetylen. Podešev: 100% Polyetylen. Svrchní materiál: 100% Polyvinylchlorid.

3 důvody proč prodáváme Žabky Terranova Ciabatta Barevná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Žabky Terranova Ciabatta Barevná

Alžběta Ferancová, Vlastibořice

Alžběta Ferancová, Vlastibořice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí Žabky Terranova Ciabatta Barevná z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a dědečka.

Marek Křen, Radošovice

Marek Křen, Radošovice:
Žabky Terranova Ciabatta Barevná, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká internet snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem změnil po rozbalení balíčku. Moderní design, lehce čitelný a srozumitelný brožura k použití a především model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, všem doporučuji.

Michael Vespalec, Chřenovice

Michael Vespalec, Chřenovice:
Vyborný Žabky Terranova Ciabatta Barevná, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem brezna stala moc, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2019.

Hodnocení Žabky Terranova Ciabatta Barevná

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Žabky Terranova Ciabatta Barevná

Valerie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Roman B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma B: nemá chybu

Amálie V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Žabky Terranova Ciabatta Barevná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Žabky Terranova Ciabatta Barevná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt