Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 7386 Kč
Naše cena: 4924 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěná lavice v hnědé barvě - borovicové dřevo lakované. Lze si pořídit křeslo a stůl LUISA do setu.   Technické údaje: výška výrobku (opěradla): 51cm výška výrobku (výška sedu od země): 42cm šířka výrobku: 70cm hloubka sedu: 46cm hmotnost: 21kg nosnost: 3x90kg materiál: borovice barva: hnědá - lakovaná rozměr balení: 162x78x16cm materiál balení: karton výška výrobku: 110cm délka výrobku: 170cm   Obsah balení: 1x LUISA lavice

3 důvody proč prodáváme Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Denis Svrčina, Rožmberk nad Vltavou

Denis Svrčina, Rožmberk nad Vltavou:
Dělali jsme si s kolegama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou energii. Klasicky jsme se hecovali, až jeden kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho přece mohl schválit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná má doma taky a pochválila ho i sousedka.

Jana Láterová, Vyškov

Jana Láterová, Vyškov:
Ve chvíli, kdy jsem Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná poprvé spatřila a u něj takhle nízkou cenu, tak jsem se téměř až lekla. Ovšem řekla jsem si, že produkt vyzkouším. Dobrá volba, protože tato věcička dokonale předčila moje představy. Čekala jsem totální blbost, ale dorazila mi neskutečně kvalitní skvělá věcička z pevného materiálu, kterou využívám skoro neustále! Skvělá a velice výhodná koupě, stejných jsem poslední dobou příliš mnoho neudělala.

Šimon Černý, Tupadly

Šimon Černý, Tupadly:
Kupoval jsem dárky pro děti a vybrané Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístnáY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Hned jsem je objednal a do dvou dnů mi je doručovatelka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Petra G: Tento Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Tadeáš H: Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karolína S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karolína P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt