Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 7386 Kč
Naše cena: 4924 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěná lavice v hnědé barvě - borovicové dřevo lakované. Lze si pořídit křeslo a stůl LUISA do setu.   Technické údaje: výška výrobku (opěradla): 51cm výška výrobku (výška sedu od země): 42cm šířka výrobku: 70cm hloubka sedu: 46cm hmotnost: 21kg nosnost: 3x90kg materiál: borovice barva: hnědá - lakovaná rozměr balení: 162x78x16cm materiál balení: karton výška výrobku: 110cm délka výrobku: 170cm   Obsah balení: 1x LUISA lavice

3 důvody proč prodáváme Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Denis Svrčina, Rožmberk nad Vltavou

Denis Svrčina, Rožmberk nad Vltavou:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou energii. Klasicky jsme se štouchali, až jeden kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl schválit. Včera mi posílal e-mail, že děkuje, už Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná má doma taky a pochválila ho i manželka.

Jana Láterová, Vyškov

Jana Láterová, Vyškov:
V momentě, kdy jsem Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná poprvé uviděla a u něj takhle příjemnou cenovku, tak jsem se málem až lekla. Jenomže řekla jsem si, že ho otestuji. Bylo to dobře, protože tahle věc dokonale překonala moje představy. Očekávala jsem absolutní šmejd, ale dostala jsem neskutečně kvalitní parádní věc z pevného materiálu, kterou využívám skoro neustále! Spokojená a cenově přijatelná koupě, takových jsem do té doby příliš mnoho neměla.

Šimon Černý, Tupadly

Šimon Černý, Tupadly:
Hledal jsem dárky pro rodiče a vybrané Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístnáY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Hned jsem je objednal a do dvou dnů mi je pošťačka přinesla do domů. Vše bylo naprosto báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Marek V: Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela K: Je to dostatečné?

Václav J: 110 % spokojenost

Daniela P: Ideální k osmnáctinám :)

Jiří B: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní dřevěná lavice LUISA třímístná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt