Zahradní kovový stůl ZWMT-24

Zahradní kovový stůl ZWMT-24

Zahradní kovový stůl ZWMT-24

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní kovový stůl ZWMT-24. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní kovový stůl ZWMT-24 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4539 Kč
Naše cena: 3026 Kč Ověřit dostupnost

Kovový zahradní stůl s drátěnou vrchní deskou obdélníkového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku. Je lehce udržovatelný a omyvatelný. Uprostřed stolu je otvor pro slunečník.Technické údaje:výška výrobku: 71cmšířka výrobku: 90cmdélka výrobku: 150cmhmotnost: 18kgnosnost: 50kgmateriál: kov, drátěnýbarva: černározměr balení: 152x92x9cmmateriál balení: kartonmožnost rozložení: neotvor pro slunečník (průměr): ano (5cm)Obsah balení:1x Stůl ZWMT-24

3 důvody proč prodáváme Zahradní kovový stůl ZWMT-24

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní kovový stůl ZWMT-24

Sára Lilková, Řepiště

Sára Lilková, Řepiště:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Objednala jsem u vás celkem drahý Zahradní kovový stůl ZWMT-24 a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

Marie Putnová, Zakřany

Marie Putnová, Zakřany:
Potřebovala jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Prostě jsem chtěla ideální změnu. Když jsem na Zahradní kovový stůl ZWMT-24 jedinečnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i moje okolí.

Eliška Kowalská, Mnichovo Hradiště

Eliška Kowalská, Mnichovo Hradiště:
Daný Zahradní kovový stůl ZWMT-24 jsem si pořídila kvůli nízké ceně a z důvodu, že byl skladem. Byla jsem jako na trní, protože hodnocení nebyly moc dobré. Nejvíce proti bylo termín doručení. Bohužel se tak stalo. Tento Zahradní kovový stůl ZWMT-24 jsem musela mít poměrně brzy, a ve finále jsem ho dostala s týdenním zpožděním, než u konkurence.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Zahradní kovový stůl ZWMT-24

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní kovový stůl ZWMT-24

Lukáš P: tak jsem to dostala aje to super

Hana N: dobré

Jiří H: funkční výrobek

Nikola D: děda je z dárku je nadšený

Tobiáš B: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní kovový stůl ZWMT-24. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní kovový stůl ZWMT-24

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt