Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý

Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý

Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 16976 Kč
Naše cena: 11317 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální skládací stan s nůžkovou konstrukcí, díky které stan velmi snadno a rychle postavíte a opět složíte. Stan Vám poskytne dostatek stínu v parných dnech, ochranu před večerním průvanem a může také sloužit jako ochrana proti mírnému větru a dešti. Stan není určen do nepříznivého počasí jako jsou silné deště, větry a bouřky. Nikdy stan nenechávejte bez dozoru. Technické údaje: rozměry: 3 x 6 m výška cca: 3,4 m - 5x nastavitelné od výšky 310 do 340 cm průchozí výška 207 - 237 cm střecha: 270 g / m potažené PVC polyester 300D střešní konstrukce z nerezové hliníku 23 x 12 mm. uzavřené švy (impregnované) kompletní sada bočních stěn: polyamid potažené panoramatické XL okno 278 x 116 cm zesílený nerozový plnohliníkový rám - ochrana proti poškrábání a korozi podle EV1 stříbrnou anodizací teleskopické nohy: 30 x 30 mm hmotnost: 32 kg Obsah balení: 1x skládací pavilón se střešní plachtou 1x velká dvojitá boční část 4 x malé boční díly 1x taška na přenášení kolíky a nylonové lana

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý

Sabina Bogolová, Tutleky

Sabina Bogolová, Tutleky:
Tento Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý jsem si objednala na základě toho, že jsem slyšela zkušenosti že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice v začátku vůbec nezaujal, ostatním přátelům v v naší ulici také moc nechutnal, ale dětem chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s mandlovou šmakem

Sebastian Sedloň, Kařízek

Sebastian Sedloň, Kařízek:
Musím teda říct, že k Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Magdaléna Čemusová, Řeka

Magdaléna Čemusová, Řeka:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale nakonec mě hodně překvapil. PRODUKT, který snese velmi hodně. Kupuji si je příležitostně, podle nálady. Za tak výhodnou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, pouze obchod doporučit. Otec mě pochválil a ještě jsem získala slevový kupón pro další nákup.

Hana Kaděrková, Sedlečko u Soběslavě

Hana Kaděrková, Sedlečko u Soběslavě:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Pomohli jste mi, jaký Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Michal Ogurek, Tatce

Michal Ogurek, Tatce:
Stále BOMBA product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý

Sára H: Ideální k osmnáctinám :)

Lucie B: Tento Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sebastian H: je to fajné

Michaela B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Laura P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan 3 x 6 INSTENT - nůžkový - modrý

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt