Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod

Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod

Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 10680 Kč
Naše cena: 7120 Kč Ověřit dostupnost

Pořádáte slavnost pod širým nebem, oslavu narozenin nebo si prostě užíváte zahrady po celý den? Potom by Vám neměl chybět zahradní stan, který Vás ochrání před prudkým sluncem, mírným deštěm a větrem. Tento zahradní stan je ideální volbou. Zejména oceníte nůžkovou konstrukci, díky které stan rychle postavíte a opět složíte - již žádné šroubování nebo skládání tyčí. Stan má kompletní kovovou konstrukci. Střešní plachta je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.   Technické údaje: rozměr: 3 m x 4,5 m barva: modrá bočnice: 15 m x 1,8m celoobvodové bočnice (v jednom kuse) + dveře, okna max. průchozí výška: 190 cm hmotnost: 35 kg rozložení: max. 10 minut materiál plachty: KORTEXIN-100% polyesterová tkanina (PES) z rubové strany nánosovaná PVC s vodoodpudivou úpravou gramáž plachty: 420 g/m2 materiál konstrukce: ocel s práškovým nátěrem balení obsahuje: konstrukce, střešní plachta, bočnice   Obsah balení: 1 x konstrukce + střešní plachta + boční stěna rozměry balení: 147 x 25 x 17 cm

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod

David Trdlica, Bojanov

David Trdlica, Bojanov:
Za tuto levnou cenu zcela dokonalý výrobek. Po dohodě s prodejcem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak velice vstřícné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný sílu výrobku a vyzkoušet funkčnost Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod ještě před odesláním. Obojí odpovídá testům. Hodně šikovný a spolehlivý pomocník pro kancelář i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Nikola Thomanková, Hodslavice

Nikola Thomanková, Hodslavice:
Daný Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod u této společnosti bych se zaručeně nebála i v budoucnu zakoupit. Oceňuji možnost definování vlastních poznatků a taktéž zakoupení jiných variant. Kvalita, cena, plánek zcela v pořádku, jen mě mírně nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit do 7 dní, se opozdil. A e-shop se vymlouval na dopravní společnost s dodatkem, že oni ho odeslali neprodleně, v den objednávky. Docela škoda.

Julie Vyšehradská, Zbraslav

Julie Vyšehradská, Zbraslav:
Jako žena cítím hlavně vzhled, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod první volbu. A hodilo se, protože jsem více než spokojena. Dennodenní užívání se dosud nijak neprojevilo, jednoduše jde jasně o testovanou věc. Jestli také přemýšlíte o koupi, rozhodně nebudete litovat. Hezky mě překvapilo komunikaci obchodu – jasně na výši.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2019.

Hodnocení Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod

Klára H: děda je z dárku je nadšený

Matěj C: Celkem jsem spokojený.

Samuel Š: Jsem ráda, že to mám

Vít G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radim H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan CLASSIC nůžkový + boční stěny - 3 x 4,5 m mod

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt