Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 7424 Kč
Naše cena: 4949 Kč Ověřit dostupnost

Pořádáte slavnost pod širým nebem, oslavu narozenin nebo si prostě užíváte zahrady po celý den? Potom by Vám neměl chybět zahradní stan, který Vás ochrání před prudkým sluncem, mírným deštěm a větrem. Tento zahradní stan je ideální volbou. Zejména oceníte nůžkovou konstrukci, díky které stan rychle postavíte a opět složíte - již žádné šroubování nebo skládání tyčí. Stan má kompletní kovovou konstrukci. Střešní plachta je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.   Technické údaje: rozměr: 2 m x 2 m barva: modrá bočnice: 8 m x 1,8 m - Celoobvodové (v jednom kuse) + okna, dveře max. průchozí výška: 190 cm hmotnost: 25 kg rozložení: max. 5 minut materiál plachty: KORTEXIN-100% polyesterová tkanina (PES) z rubové strany nánosovaná PVC s vodoodpudivou úpravou střešní plachta navíc s pogumováním gramáž střešní plachty: 500 g/m2 gramáž boční plachty: 420 g/m2 materiál konstrukce: ocel s práškovým nátěrem a kladívkovým povrchem balení obsahuje: konstrukce, střešní plachta, bočnice   Obsah balení: 1x zahradní stan vč

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

František Dobřichovský, Častolovice

František Dobřichovský, Častolovice:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a seriózní komunikace, to se dneska cení!

Simona Helceletová, Pěčnov

Simona Helceletová, Pěčnov:
Já sama nemám s Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý své dlouhodobé zkušenosti, objednala jsem ho mamince. Volba na něj padla hlavně proto, že měl v tisku opravdu hezké ohlasy a protože několik kolegyň si ho taky pořídilo. Maminka, i když byla na začátku mírně rozpačitá, si zboží teď velmi chválí. Pokaždé, když k ní s manželem přijedeme, tak o tom hovoří a je moc nadšená.

Roman Douba, Zašovice

Roman Douba, Zašovice:
Jak jsem spokojený s Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Viktor Korábečný, Žebrák

Viktor Korábečný, Žebrák:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Manželka má velkou radost a já s ní, děkuji.

Denis Žmol, Norberčany

Denis Žmol, Norberčany:
Dostal jsem Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se povídá, že obdarovanému koni na zuby nekoukej, ale zde ani na nic čumět nejde. Lehký jednoduchý vzhled, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý výrobek, který mi udělal opravdu radost a doporučuji přátelům, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více produkty. vyberte určitě tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Miroslav T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jiří D: tak jsem to dostala aje to super

Nikol B: nemá chybu

Denisa O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anežka K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt