Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 33840 Kč
Naše cena: 22560 Kč Ověřit dostupnost

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.  Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.    Technické údaje: rozměry: 5 x 10 m délka: 10 m šířka: 5 m zábor: 50 m2 rozměr vchodu: cca 3,8 x 2,0 m rozměr okna: 130 x 145 cm boční výška: 2,0 m výška hřebene: cca 2,8 m barva plachet: bílá   Materiál: materiál na plachtách: Polyvinylchlorid (PVC) - jako kamionová plachta střešní plach

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Valerie Labajová, Třebom

Valerie Labajová, Třebom:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Shopping je pro mě závislost. Ovšem často potkám podvodné prodejce, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože vše proběhlo hladce a rychle bez zbytečných průtahů. Přestože jste Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem obdržela malý dáreček. Dobrý obchůdek.

Vanesa Žilinová, Štěpánov

Vanesa Žilinová, Štěpánov:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro dva týdny, než balíka kurýr doručil. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyřešilo a balíček mi přišel. Ještě jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít více času ho řádněji prozkoumat a pochlubím se kamarádům.

Linda Pastvová, Nehodiv

Linda Pastvová, Nehodiv:
Nejpr jsem Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá objednala pro svého dědu k vánocům. Když jsem jen tak surfovala po netu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak neoslovil, ovšem syn byl přímo rád, když jej dostal. Tenkrát jsem uviděla, co tento Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá opravdu umí, a velmi mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem zamilovala se a chtěla si koupit další pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Matouš M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lucie R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška J: Je to dostatečné?

Simona M: děda je z dárku je nadšený

Vanesa L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt