Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 7589 Kč
Naše cena: 5059 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený+ 2 boční stěny Tento zahradní stan je ideální na všechny možné akce - na zahradní oslavy, na dovolenou, firemní večírky, stánkový prodej, zastřešení aparatury na festivalech a mnoho dalších využití. Díky nůžkové konstrukci lze stan sestavit i složit během pár minut. Stanová konstrukce je obdélníkového tvaru v šikovné přenosné tašce, takže není problém s ní cestovat. Zahradní stan Vás ochrání před přímým slunečním svitem, nepříjemným deštěm nebo jinak nepříjemným počasím. Upozornění! Tento stan není konstruovaný pro velké výkyvy počasí, proto ho doporučujeme uchránit velmi silnému dešti a větru, bouřce a orkánu.     Technické údaje: boční stěny jsou připevněné k nohoum pomocí suchých zipů a k horní hraně konstrukce pomocí háčků (viz fotografie) teleskopicky polohovatelné nohy šroubovaný rám, bez nýtů - v případě potřeby lze jednoduše vyměnit plastové patky nohou pro ukotvení do země   barva: červená rozměry: 3 x 3 x 3,5 m rozměr okna: 168 x 117 cm výška spodní

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Dominik Zemín, Velké Bílovice

Dominik Zemín, Velké Bílovice:
Klidně se přiznám, že jsem patřil k těm, co Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny měli na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný názor vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neužíval. Takže jsem Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny koupil a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve druhý den, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Michal Ondrovič, Bílina

Michal Ondrovič, Bílina:
Již kdysi jsem toužil podobný produkt vyzkoušet. Ve chvíli, kdy jsem narazil na e-shop Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny, rázem jsem neměl nad čím pořád váhat. Bezchybná zákaznická podpora ze strany eshopu, všechno se uskutečnilo do puntíku takovým způsobem, jak jsem očekával. Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny ve smluvený termín dorazil a od toho momentu ho každý den k plné spokojenosti používám. Má ovšem drobnou chybičku: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvíli.

Klára Obadalová, Zavlekov

Klára Obadalová, Zavlekov:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená bába, která bude ostatním pouze na starost. Když jsem zjistila, že existuje Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny, který mi skutečně může pomoci, neváhala jsem. Teď můžu bez strachu říct, že jsem to zase já. Zvládám v klidu všechno co chci a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá milou také mě.

Magdaléna Nikodýmová, Rádlo

Magdaléna Nikodýmová, Rádlo:
Než jsem ho vyzkoušela Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně skeptická ke všem jiným výrobkům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi hezké zážitky. To nebyl tenhle výrobek. Otestovala jsem si, že pouze tento produkt nabízí reálně jedinečné funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho počkat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

Vít Cingr, Slavíkov

Vít Cingr, Slavíkov:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude opět potřeba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Eliška K: Tento Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adéla T: Je to dostatečné?

Rozálie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Magdaléna P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tereza Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt