Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní set DELANO BALCONY - grafit. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní set DELANO BALCONY - grafit vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6657 Kč
Naše cena: 4438 Kč Ověřit dostupnost

Plastový set Delano je ideální posezení na zahradu, terasu či balkón. Moderní design - imitace struktury dřeva. Set se skládá z dvou křesílek a menšího stolku (box). Set je doplněn o podušky, které zajistí větší pohodlí. Velké plus je snadná udržba a velmi jednoduchá montáž! Setje odolný nepřízni počasí i UV záření. barva: grafit + šedé poduškyTechnické údaje:výška křesla: 66 cmšířka křesla: 63,5 cmdélka křesla: 64 cmvýška stolu: 38 cmšířka stolu: 53 cmdélka stolu: 79 cmnosnost křesla: 110 kgnosnost stolu: 50 kgmateriál: lisovaný plastbarva: grafit (šedé podušky)rozměr balení (počet kartonů): 120x80x29 cmhmotnost balení: 20 kgmateriál balení: PAP kartonhloubka sedu křesla: 56 cmvýška opěrky zad křesla: 46 cmvýška sedu křesla od země: 39 cmObsah balení:2x křeslo 1x stolek

3 důvody proč prodáváme Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Antonín Soumar, Moravská Třebová

Antonín Soumar, Moravská Třebová:
Zahradní set DELANO BALCONY - grafit, zakoupený ve Vašem e-shopu je určitě z nejvýkonnějších, které jsem měl možnost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a negativa rozhodl jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Julie Víznerová, Jenišov

Julie Víznerová, Jenišov:
Zahradní set DELANO BALCONY - grafit pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Adéla Milková, Železný Brod

Adéla Milková, Železný Brod:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto Zahradní set DELANO BALCONY - grafit a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v originálním obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Tereza Kočková, Lešetice

Tereza Kočková, Lešetice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách Zahradní set DELANO BALCONY - grafit vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej na pořád domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Jiří L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

František T: tak jsem to dostala aje to super

Simona S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ema H: Je to dostatečné?

Markéta D: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní set DELANO BALCONY - grafit. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt