Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní set DELANO BALCONY - grafit. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní set DELANO BALCONY - grafit vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6902 Kč
Naše cena: 4601 Kč Ověřit dostupnost

Plastový set Delano je ideální posezení na zahradu, terasu či balkón. Moderní design - imitace struktury dřeva. Set se skládá z dvou křesílek a menšího stolku (box). Set je doplněn o podušky, které zajistí větší pohodlí. Velké plus je snadná udržba a velmi jednoduchá montáž! Setje odolný nepřízni počasí i UV záření. barva: grafit + šedé poduškyTechnické údaje:výška křesla: 66 cmšířka křesla: 63,5 cmdélka křesla: 64 cmvýška stolu: 38 cmšířka stolu: 53 cmdélka stolu: 79 cmnosnost křesla: 110 kgnosnost stolu: 50 kgmateriál: lisovaný plastbarva: grafit (šedé podušky)rozměr balení (počet kartonů): 120x80x29 cmhmotnost balení: 20 kgmateriál balení: PAP kartonhloubka sedu křesla: 56 cmvýška opěrky zad křesla: 46 cmvýška sedu křesla od země: 39 cmObsah balení:2x křeslo 1x stolek

3 důvody proč prodáváme Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Jan Čumíček, Kolová

Jan Čumíček, Kolová:
Když porovnám užitek a cenu, tak nemohu být nespokojen. Zahradní set DELANO BALCONY - grafit obsahuje vše, co bylo napsáno v letáku, nakonec je o něco lehčí, než jsem očekával, což není na obtíž. S výrobkem se tak lehčeji manipuluje. Měl jsem i lepší, ale zde cena odpovídá dobré kvalitě. Kdo neuplatní profesionální výrobek, pro normální užívání je zcela stačící, doporučuji.

Václav Lomický, Křídla

Václav Lomický, Křídla:
Činnost této Zahradní set DELANO BALCONY - grafit je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou machři, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Laura Nevřivá, Janov

Laura Nevřivá, Janov:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla hodně hezky překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Sára Kačerová, Hůry

Sára Kačerová, Hůry:
Zahradní set DELANO BALCONY - grafit mi poradila matka jako účinný prostředek, který skvěle chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu velmi snadno dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko hledat. Stačilo se obrátit na webové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Dokonce i doma si všimli, jak jsem výkonná a rychlá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

David M: je to fajné

Sofie Č: Ideální k osmnáctinám :)

Ema Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Václav P: Přišlo to celkem rychle

Radim L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní set DELANO BALCONY - grafit. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt