Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní set DELANO BALCONY - grafit. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní set DELANO BALCONY - grafit vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6657 Kč
Naše cena: 4438 Kč Ověřit dostupnost

Plastový set Delano je ideální posezení na zahradu, terasu či balkón. Moderní design - imitace struktury dřeva. Set se skládá z dvou křesílek a menšího stolku (box). Set je doplněn o podušky, které zajistí větší pohodlí. Velké plus je snadná udržba a velmi jednoduchá montáž! Setje odolný nepřízni počasí i UV záření. barva: grafit + šedé poduškyTechnické údaje:výška křesla: 66 cmšířka křesla: 63,5 cmdélka křesla: 64 cmvýška stolu: 38 cmšířka stolu: 53 cmdélka stolu: 79 cmnosnost křesla: 110 kgnosnost stolu: 50 kgmateriál: lisovaný plastbarva: grafit (šedé podušky)rozměr balení (počet kartonů): 120x80x29 cmhmotnost balení: 20 kgmateriál balení: PAP kartonhloubka sedu křesla: 56 cmvýška opěrky zad křesla: 46 cmvýška sedu křesla od země: 39 cmObsah balení:2x křeslo 1x stolek

3 důvody proč prodáváme Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Antonín Soumar, Moravská Třebová

Antonín Soumar, Moravská Třebová:
Zahradní set DELANO BALCONY - grafit, objednaný ve Vašem e-shopu je určitě z nejlepších, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Původně jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

Julie Víznerová, Jenišov

Julie Víznerová, Jenišov:
Zahradní set DELANO BALCONY - grafit pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Adéla Milková, Železný Brod

Adéla Milková, Železný Brod:
Dlouho jsem váhala mezi tímto Zahradní set DELANO BALCONY - grafit a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla skutečně milá a ochotná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Tereza Kočková, Lešetice

Tereza Kočková, Lešetice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách Zahradní set DELANO BALCONY - grafit vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej na pořád domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Anna Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominika S: Je to dostatečné?

Petr M: 110 % spokojenost

Natálie K: děda je z dárku je nadšený

Sára K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní set DELANO BALCONY - grafit. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní set DELANO BALCONY - grafit

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt