Zahradní stolek se skleněnou deskou

Zahradní stolek se skleněnou deskou

Zahradní stolek se skleněnou deskou

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní stolek se skleněnou deskou. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní stolek se skleněnou deskou vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3599 Kč
Naše cena: 2399 Kč Ověřit dostupnost

Odolný kovový zahradní stůl s tvrzenou skleněnou deskou.    Technické údaje: výška výrobku: 72cm šířka výrobku: 150cm délka výrobku: 90cm hmotnost: 27 kg nosnost: 20 kg materiál: kov + sklo barva: černá rozměr balení: 151x95x6 cm materiál balení: PAP karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ano (41mm)   Obsah balení: 1x Stůl 

3 důvody proč prodáváme Zahradní stolek se skleněnou deskou

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní stolek se skleněnou deskou

Michael Krahulík, Nový Bor

Michael Krahulík, Nový Bor:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a Zahradní stolek se skleněnou deskou je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Kryštof Trýzna, Horní Dubňany

Kryštof Trýzna, Horní Dubňany:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky Zahradní stolek se skleněnou deskou. Nyní, po roce častém hraní jsem si zakoupil znovu tento Zahradní stolek se skleněnou deskou. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

Filip Bernáth, Radětice

Filip Bernáth, Radětice:
Na tento výrobek jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do dvou dnů po zakoupení jsem ho měl doma a od té doby ho prakticky nedám z ruky. Je to fajn Zahradní stolek se skleněnou deskou, který plní stoprocentně svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a způsob zpracování. V tomto e-shopu nekupují poprvé, takže za mě dobrá volba.

Anna Čiháková, Pochvalov

Anna Čiháková, Pochvalov:
Mojím velkým problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, je to velmi dlouho. Umím vybírat i několik dní. Porovnávám možnosti, pročítám recenze, zkušenosti jiných uživatelů a hlavně se ptám prodavače. Na tenhle Zahradní stolek se skleněnou deskou jsem objevila mnoho plusových recenzí, ale pro jistotu jsem ještě párkrát psala do obchodu. Nyní se přidávám k zástupu rozverných zákazníků a také děkuji prodavačce za ochot mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Zahradní stolek se skleněnou deskou

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Zahradní stolek se skleněnou deskou

Eva K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Aneta F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Laura J: Tento Zahradní stolek se skleněnou deskou jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vojtěch J: 110 % spokojenost

Kamila S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní stolek se skleněnou deskou. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní stolek se skleněnou deskou

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt