Zahradní stolek se skleněnou deskou

Zahradní stolek se skleněnou deskou

Zahradní stolek se skleněnou deskou

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní stolek se skleněnou deskou. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní stolek se skleněnou deskou vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3599 Kč
Naše cena: 2399 Kč Ověřit dostupnost

Odolný kovový zahradní stůl s tvrzenou skleněnou deskou.    Technické údaje: výška výrobku: 72cm šířka výrobku: 150cm délka výrobku: 90cm hmotnost: 27 kg nosnost: 20 kg materiál: kov + sklo barva: černá rozměr balení: 151x95x6 cm materiál balení: PAP karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ano (41mm)   Obsah balení: 1x Stůl 

3 důvody proč prodáváme Zahradní stolek se skleněnou deskou

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní stolek se skleněnou deskou

Michael Krahulík, Nový Bor

Michael Krahulík, Nový Bor:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a Zahradní stolek se skleněnou deskou je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Kryštof Trýzna, Horní Dubňany

Kryštof Trýzna, Horní Dubňany:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky Zahradní stolek se skleněnou deskou. Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si zakoupil znovu tento Zahradní stolek se skleněnou deskou. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

Filip Bernáth, Radětice

Filip Bernáth, Radětice:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do tří dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn Zahradní stolek se skleněnou deskou, který dělá spolehlivě svůj účel. Oceňuji především jeho dobu dodání a kvalitu vyhotovení. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě jasná volba.

Anna Čiháková, Pochvalov

Anna Čiháková, Pochvalov:
Mojím hlavním problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, je to velmi dlouho. Umím rozhodovat se i několik dní. Porovnávám možnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tenhle Zahradní stolek se skleněnou deskou jsem našla hodně pozitivních recenzí, ale pro jistotu jsem ještě párkrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k zástupu rozverných majitelů a také děkuji prodavačce za snahu mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení Zahradní stolek se skleněnou deskou

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Zahradní stolek se skleněnou deskou

Alena R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Rozálie Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marek K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lucie Č: dobré

Michael H: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní stolek se skleněnou deskou. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní stolek se skleněnou deskou

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt