Zahradní stolek se skleněnou deskou

Zahradní stolek se skleněnou deskou

Zahradní stolek se skleněnou deskou

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Zahradní stolek se skleněnou deskou. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Zahradní stolek se skleněnou deskou vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3834 Kč
Naše cena: 2556 Kč Ověřit dostupnost

Odolný kovový zahradní stůl s tvrzenou skleněnou deskou.    Technické údaje: výška výrobku: 72cm šířka výrobku: 150cm délka výrobku: 90cm hmotnost: 27 kg nosnost: 20 kg materiál: kov + sklo barva: černá rozměr balení: 151x95x6 cm materiál balení: PAP karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ne   Obsah balení: 1x Stůl 

3 důvody proč prodáváme Zahradní stolek se skleněnou deskou

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní stolek se skleněnou deskou

Ema Žurková, Dřevohostice

Ema Žurková, Dřevohostice:
Celkem krásná věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak výhodný nákup. Za nízkou cenu si koupit Zahradní stolek se skleněnou deskou, který je již na první dotek spolehlivý, lehce fungující, a taky krásně vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo sehnat za tak levnou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco hledat, budu nakupovat zase u vás.

Kristián Hep, Sedlec

Kristián Hep, Sedlec:
Navzdory tomu internetový obchod nabízel skutečně bohatou nabídku Zahradní stolek se skleněnou deskou, nadšení opadlo, když Zahradní stolek se skleněnou deskou dorazil. Co se týče dopravy, vše naprosto v pořádku. Ale prodávající mi neuměl vysvětlit, proč přišel jiný typ. Reklamace se uzavřela za několik týdnů, což je podle mě nezanedbatelný zápor tohoto eshopu.

Ema Killingerová, Zámostí-Blata

Ema Killingerová, Zámostí-Blata:
Tento Zahradní stolek se skleněnou deskou je popravdě skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového pořídím, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Zahradní stolek se skleněnou deskou

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze Zahradní stolek se skleněnou deskou

Rozálie G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Markéta D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch B: funkční výrobek

Marie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karolína Č: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní stolek se skleněnou deskou. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní stolek se skleněnou deskou

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt