Peugeot Expert: Všestranný a spolehlivý pomocník na cestách

Peugeot Expert

"Automobil na všechny příležitosti - Úvod do světa Peugeot Expert"

Historie modelu Peugeot Expert

Historie modelu Peugeot Expert sahá až do roku 1995, kdy byl tento užitkový automobil poprvé představen. Původně byl vyvíjen společně s vozidly Citroën Jumpy a Fiat Scudo jako součást projektu Sevel Nord. V roce 2007 prošel Peugeot Expert faceliftem, který přinesl modernizovaný design a vylepšenou ergonomii kabiny. V roce 2016 pak byla představena třetí generace tohoto užitkového vozu, která se mimo jiné pyšní velkou variabilitou a širokou nabídkou motorizací včetně elektromotoru. Dnes je Peugeot Expert oblíbeným automobilem mezi podnikateli a profesionály různých oborů díky svému praktickému provedení a spolehlivosti.

Design a vzhled

Design a vzhled Peugeot Expertu

Vzrušující novinky jsou zde! Nový Peugeot Expert se nejenom pyšní svou praktičností, ale i svým stylovým designem. Jeho aerodynamické křivky dávají najevo jeho dynamický charakter a inovativní funkce zajišťují pohodlnost a bezpečnost pro cestující i řidiče. Přizpůsobte si svůj Expert podle vašich potřeb a vkusu - s širokou škálou barev a vnitřních provedení na výběr. Vytvořte si perfektní kombinaci praktičnosti a stylu s novým Peugeot Expertem.

Vnitřní prostor a pohodlí

Vnitřní prostor a pohodlí jsou klíčové prvky nového Peugeotu Expert. Tento vůz nabízí dostatek místa pro pasažéry i náklad, což znamená, že cestování s touto dodávkou je příjemné a komfortní. Kromě toho je interiér vybaven moderním vybavením a ergonomickým designem, který zajišťuje snadné ovládání vozidla a zvyšuje celkový komfort při jízdě. Peugeot Expert je ideálním společníkem pro každodenní použití nebo pro pracovní účely.

Výkon a technické parametry

Výkon a technické parametry Peugeot Expertu

Peugeot Expert je moderní a výkonný užitkový automobil, který disponuje širokou řadou technických parametrů. Díky svému robustnímu designu a spolehlivému motoru nabízí tento model nejen vynikající jízdní vlastnosti, ale také velkou nosnost a obrovskou flexibilitu.

Jeho motorizace zahrnuje především špičkový dieselový motor s výkonem 110 kW a točivým momentem 370 Nm. Díky tomu dokáže Peugeot Expert dosáhnout maximální rychlosti až 170 km/hod, což ho řadí mezi nejrychlejší užitkové vozy své třídy.

Další technické parametry zahrnují například délku vozidla (přibližně od 5 do 5,3 metrů), širokou nabídku prostorných interiérů (až pro 9 lidí) nebo nosnost až 1,4 tuny. Dostupné jsou také rozličné verze podvozků - s jednoduchou nebo dvojitou kabinou nebo prodlouženými nástavbami.

Celkově lze tedy konstatovat, že Peugeot Expert je skvělou volbou pro každého profesionála či firmu, která vyžaduje vysoký výkon, technickou spolehlivost a flexibilitu.

Bezpečnost a asistenční systémy

Bezpečnost a asistenční systémy pro Peugeot Expert

Peugeot Expert je moderní a praktický vůz, který disponuje širokou paletou bezpečnostních a asistenčních systémů. Tyto technologie účinně chrání nejen posádku, ale i ostatní účastníky silničního provozu.

Mezi základní bezpečnostní prvky patří například aktivní brzdný asistent (Active Safety Brake), který dokáže v případě potřeby automaticky zabrzdit vozidlo do úplného zastavení. Dále pak adaptivní tempomat s funkcí udržování bezpečné vzdálenosti od předcházejícího vozidla (Adaptive Cruise Control) či stabilizační systém ESP.

Kromě toho je Peugeot Expert vybaven řadou asistenčních systémů, které usnadňují jeho ovládání a zvyšují komfort posádky. Patří mezi ně například rozpoznávání dopravních značek, parkovací kamera s 180° zorným úhlem či automatizovaný systém pro rozpoznání volných parkovacích míst (Park Assist).

Díky těmto pokročilým technologiím se můžete na cestách plně soustředit na jízdu a vychutnat si jízdu v tomto moderním a účinném vozidle.

Spotřeba paliva a emise

Spotřeba paliva a emise - vlastnosti, na které je Peugeot Expert hrdý

Peugeot Expert je automobil navržen s důrazem na účinnost a šetrnost k životnímu prostředí. To znamená, že je vybaven moderními technologiemi, které minimalizují spotřebu paliva a emise.

S účinnou spotřebou paliva dosahuje Peugeot Expert vynikajících výkonů při jízdě po městě i na dálnici. Díky tomu se řadí mezi nejlepší vozy své třídy co do efektivity pohybu.

Kromě toho, že Peugeot Expert šetří Vaši peněženku při tankování paliva, dokáže také snížit negativní dopad na životní prostředí. Dlouhodobá snaha zlepšovat vliv automobilů na klima má tak velký význam pro budoucnost planety.

Celkově lze říci, že Peugeot Expert dokázal spojit inovativní technologie s praktickými potřebami motoristů. Výsledkem je ekologicky šetrný a přitom spolehlivý automobil pro každodenní používání.

Verze a výbava

"Verze a výbava Peugeot Expertu: Zjistěte, jaké možnosti nabízí tento všestranný automobil pro vaše potřeby."

Konkurence a srovnání s ostatními modely

V této sekci se budeme věnovat konkurenci, které čelí Peugeot Expert spolu s porovnáním s ostatními modely na automobilovém trhu. Zjistíme, jak se Peugeot Expert umístil v porovnání s jeho konkurenty a jaké jsou klíčové rozdíly mezi těmito vozy. Dále se podíváme na nejnovější technologie a funkce, které jsou k dispozici u Expertu i u jeho konkurentů. Pokud hledáte kvalitní a propracovaný vůz pro své potřeby, tato sekce vám poskytne užitečné informace.

Závěr a doporučení.

Závěr a doporučení pro Peugeot Expert:

Po důkladném průzkumu a testování, máme radost vám oznámit, že Peugeot Expert je skvělou volbou pro vaše automobilové potřeby. Svým robustním provedením a spolehlivostí se tento van může pochlubit nejen výkonem, ale i bezpečností a moderními technologiemi.

Jako doporučení bychom vám z naší strany navrhli zaměřit se především na verze s vyššími úrovněmi výbavy. Tyto nabízejí více funkcí a vysokou úroveň pohodlí pro cestující i řidiče.

Celkově tedy doporučujeme Peugeot Expert jako hodnotnou volbu pro podnikatele i rodiny, kteří potřebují dostatek prostoru a spolehlivosti při svých každodenních cestách.

Publikováno: 03. 06. 2023

Kategorie: auto-moto

Autor: Kateřina Bártová

Tagy: peugeot expert | automobil