Jaf Holz - kvalitní dřevěné materiály pro dokonalou atmosféru vašeho domova

Jaf Holz

Úvod do firmy JAF Holz

Rád(a) vám přináším úvod do firmy JAF Holz, výrobce prvotřídních dřevěných materiálů. JAF Holz je společnost s více než 100letou tradicí, která se specializuje na prodej a distribuci dřeva a dalších stavebních materiálů po celé Evropě. S jasným zaměřením na kvalitu a trvale udržitelný rozvoj nabízíme široké portfolio produktů, které uspokojí každého zákazníka - od profesionálního řemeslníka po nadšence do DIY projektů. Budujeme dlouhodobé vztahy se zákazníky i partnery a jsme hrdi na to, že nás vnímají jako spolehlivého a respektovaného obchodního partnera. Doufáme, že si vyberete nás jako vašeho dodavatele dřevěných materiálů a budeme se těšit na spolupráci s vámi!

Historie firmy

Historie firmy JAF Holz sahá až do roku 1910, kdy byla založena v Rakousku. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších producentů dřevěných materiálů v Evropě. S ohledem na potřeby trhu a technologický pokrok, firma neustále inovuje své produkty a rozšiřuje svoje působení i do jiných oblastí. Dnes má JAF Holz pobočky v mnoha zemích Evropy s více než tisícovkou zaměstnanců a patří k líderům ve svém odvětví.

Sortiment a nabídka produktů

Sortiment a nabídka produktů

Jaf Holz je špičkový výrobce dřevěných materiálů nabízející širokou škálu kvalitních dřevěných produktů. Naše produkty jsou vyráběny s ohledem na nejvyšší standardy kvality, což nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům pouze to nejlepší.

V naší nabídce najdete různé druhy dřeva, jako jsou například dub, smrk nebo borovice a mnoho dalších. V sortimentu máme také různé druhy řeziva, palubek, fošen a profilovaných dřevěných prvků.

Díky naší rozsáhlé nabídce jsme schopni uspokojit potřeby mnoha odvětví a zákazníků s různými požadavky. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních dřevěných materiálů, jste u nás správně.

Kvalita a certifikace

Kvalita a certifikace jsou pro společnost jaf holz významné oblasti, kterým se věnuje s maximální pečlivostí. Důraz klademe na vysokou kvalitu našich dřevěných materiálů, která je zajištěna praktickými zkouškami a pravidelným monitorováním výrobního procesu. Zákazníci si tak mohou být jisti, že naše výrobky splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

V rámci certifikace se úzce spolupracujeme s odbornými institucemi a organizacemi, abychom zajistili nejen dodržování předpisů a norem, ale i dlouhodobou udržitelnost našeho podnikání. Jsme hrdí na to, že jsme získali řadu renomovaných certifikátů garantujících kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

Důsledná kontrola v kombinaci s moderními technologiemi nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům dřevěné materiály nejvyšší možné kvality. Spolupráce s námi tak zaručuje nejen excelentní produkt, ale i dostatek informací o tom, že jsme odpovědním partnerem pro vaše projekty.

Prodejní místa a kontakty

Prodejní místa a kontakty pro výrobce dřevěných materiálů jaf holz. Zde najdete kompletní seznam našich prodejních míst a kontaktních údajů, abyste snadno a rychle mohli získat naše produkty a služby. Snažíme se poskytovat nejlepší možné služby svým zákazníkům, a proto jsou naše prodejní místa umístěna po celé České republice. Navíc jsou naši odborníci k dispozici kdykoliv, abyste získali potřebné informace ohledně našich produktů a jejich použití. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, rádi Vám pomůžeme!

Reference a realizované projekty

Reference a realizované projekty společnosti JAF Holz jsou skvělým ukázkou kvalitní práce v oboru výroby dřevěných materiálů. Díky dlouholetému zkušenostem a odbornosti našich zaměstnanců jsme schopni realizovat jakékoli projekty od menších rekonstrukcí až po náročné stavební zakázky. Naše reference zahrnují širokou škálu realizací, jako jsou například stavby bytových domů, rodinných domů, průmyslové haly, sportovní areály, terasy a mnoho dalších. Ve spolupráci s našimi partnery dokážeme splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Budoucnost firmy a plány na rozvoj

Budoucnost firmy Jaf Holz vypadá slibně a plány na rozvoj jsou ambiciózní. Tento výrobce dřevěných materiálů si klade za cíl neustále inovovat své produkty a poskytovat zákazníkům špičkovou kvalitu.

Jaf Holz se zaměřuje na udržitelnost a odpovědný přístup k životnímu prostředí, což je pro mnoho zákazníků prioritou. Firma plánuje dále rozvíjet svůj sortiment o ekologické varianty dřeva a zvyšovat množství recyklovaných materiálů ve svých produktech.

Dalšími plány firmy Jaf Holz jsou expanze na nové trhy, zejména do zahraničí, a investice do modernizace výroby. Chtějí být připraveni na budoucnost s rostoucím počtem zákazníků i nároků na kvalitu produktů.

Celkově je tedy jasné, že Jaf Holz chce být lídrem ve svém oboru a nabízet nejen vynikající produkty, ale také aktivně pozitivně ovlivňovat životní prostředí. Budeme sledovat jejich úspěchy v budoucnu s velkým zájmem!

Závěr a hodnocení firmy JAF Holz v oblasti výroby dřevěných materiálů.

Závěr a hodnocení firmy JAF Holz v oblasti výroby dřevěných materiálů:

Firma JAF Holz patří mezi přední výrobce a distributora dřevěných materiálů na světovém trhu. Jejich produkty splňují ty nejvyšší standardy kvality a jsou vyhledávány profesionály i laiky, kteří si chtějí pořídit prvotřídní materiál pro své projekty.

JAF Holz se soustředí na inovaci a rozvoj nových technologií, aby mohli nabízet zákazníkům co nejlepší produkt. To se projevuje v jejich široké nabídce produktů a služeb, které dokážou uspokojit potřeby klientů různého zaměření.

Hodnocení firmy JAF Holz je velmi pozitivní. Jejich zkušenosti, odbornost a profesionalita jsou pro zákazníky nepostradatelné. Spolupráce s touto firmou je tedy výhodou pro každého, kdo hledá spolehlivého partnera pro své stavby či renovace.

Pokud hledáte vynikající dřevěné materiály a chcete spolupracovat s ověřeným partnerem, firma JAF Holz je volbou, na kterou se můžete spolehnout.

Publikováno: 27. 04. 2023

Kategorie: bydlení

Autor: Lucie Dočkalová

Tagy: jaf holz | výrobce dřevěných materiálů