Smíchov se stává zajímavou alternativou pro mladé rodiny

Co se vám vybaví, když se řekne Praha 5? Je to část našeho hlavního města, kterou čeká atraktivní budoucnost. Nabídne bohatou porci zeleně a také řadu možností, jak strávit svá volná odpoledne. Pokud jste už přemýšleli o různých destinacích, kde byste se chtěli usadit, jistě jste zvažovali také českou metropoli.

Nabídne totiž výborné možnosti, pokud jde o kulturu, sport a zábavu, ale stejně tak budování kariéry nebo poklidný rodinný život. Investice do nemovitostí je během na dlouhou trať, jak vám jistě poradí každý, kdo se touto cestou sám vydal. Nelze očekávat výsledky napřesrok, ale v další generaci přijde sladké ovoce spojené s úspěchem.

Co všechno nabídne Klamovka?

Je to místo, které je spojené s historií jednoho slavného šlechtického rodu. A má za sebou bohaté dějiny, po této dynastii zde zůstal velký anglický park. Byty k prodeji na Smíchově jsou situovány v jeho blízkosti, takže každodenní procházce nic nebrání. A jaké další výhody se zde nabízejí? Je to příroda a klid, které najdete jen v málokterém evropském velkoměstě. MHD, která vás doveze vlastně kamkoliv, má své zastávky v okolí. Občanská vybavenost na výbornou a zelená místa, do nichž se zamiluje každý nováček v regionu, se tedy spojí i s dobrou dopravní dostupností do centra.


Zvolte si byt podle sebe

Jaké byty jsou v tomto projektu připraveny? Klamovka přináší různé varianty, které jsou vhodné nejen pro mladé páry, ale i pro rodiny s dětmi. Počítá se s dispozicí 1+kk, jejíž součástí je malá terasa, ale také s prostornějšími bytovými jednotkami. Záleží na preferencích budoucích obyvatel, v nabídce je kromě terasy také lodžie nebo balkon, vybrané byty mají i předzahrádku, kde si můžete vypěstovat levandule nebo růže. Příroda tak bude opravdu všude kolem, jen otevřít dveře!

Publikováno: 20. 02. 2024

Kategorie: bydlení

Autor: Lucie Dočkalová