Vyzkoušejte nebeské chuťové orgasmusy v Celestýnských nudlích - nové restauraci, která vás dostane na oblaka!

Celestýnské Nudle

Vítejte v restauraci Celestýnské nudle - kde se setkávají chuť a pohoda! Náš tým vám přináší nejlepší z tradiční české kuchyně a přitom se snažíme udržet moderní a inovativní přístup. Zde najdete nejen lahodné jídlo, ale také skvělou atmosféru, která vás zaručeně přivítá a zahřeje srdce. Naše restaurace vám nabídne unikátní zážitek, který si budete pamatovat dlouho poté.

Historie restaurace "celestýnské nudle"

Historie restaurace "celestýnské nudle"

Restaurace "celestýnské nudle" je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších restaurací v Praze. Historie této restaurace sahá až do 15. století, kdy zde stávala hospoda pro místní řemeslníky.

V roce 1862 koupil hospodu Josef Sobotka, který ji přestavěl na moderní restauraci s bohatou nabídkou jídel a nápojů. Během první světové války se stala restaurace oblíbeným místem pro umělce a intelektuály.

Po druhé světové válce byla restaurace znárodněna a sloužila jako státní podnik. V roce 1991 se ale vrátila do soukromých rukou a byla důkladně renovována.

Dnes je restaurace "celestýnské nudle" známá po celém světě díky svému unikátnímu prostředí, vynikajícím tradičním českým jidlům a vynikajícím pivům.

Interiér a atmosféra

Interiér a atmosféra: Poznejte útulnost a přátelskou atmosféru v restauraci Celestýnské nudle. Naše restaurace je navržena tak, aby Vaše gastronomické zážitky byly unikátní nejen díky chutím jídel, ale i díky skvělému designu nábytku a vhodně zvolenému osvětlení. Rozhodli jsme se pro kombinaci moderního interiéru s prvky tradiční české kuchyně. Chceme Vám poskytnout jedinečný prostor, kde si můžete vychutnat plnohodnotné jídlo v přívětivé atmosféře.

Nabídka jídel a nápojů

Nabídka jídel a nápojů

V naší restauraci Celestýnské nudle jsou náš hlavní důraz kladeny na autentické recepty a kvalitní suroviny. Naše nabídka jídel zahrnuje ty nejlepší tradiční české pokrmy, ale také speciality z celého světa.

Pokud máte rádi těstoviny, neváhejte ochutnat naše vlastní domácí nudle, které jsou připravovány ručně podle rodinných receptur. Kromě toho si u nás můžete vychutnat řadu dalších chutných jídel jako třeba hovězí guláš, kuřecí parmazán nebo veganskou verzi indického curry.

Pro doplnění vašeho gastronomického zážitku nabízíme také široký výběr osvěžujících nápojů od klasických limonád až po exotické koktejly. Všechny naše nápoje jsou připravovány se stejným důrazem na kvalitu jako naše jídla.

Přijďte se přesvědčit sami o jedinečné atmosféře a skvělém jídle v restauraci Celestýnské nudle!

Speciality restaurace "celestýnské nudle"

Vítejte v naší restauraci "Celestýnské nudle", kde se můžete těšit na nejlepší speciality, které vám nabídnou náš šéfkuchař i zkušený personál. Naše restaurace je zaměřena na tradiční českou kuchyni s moderním přístupem a samozřejmě se soustředíme na to nejlepší - nudle! Nabízíme různorodé recepty, od klasických nudlí s masem a zeleninou po exotická jídla z dalekých zemí.

Pokud si oblíbíte nějaké naše jídlo, můžete se těšit i na další přátelský návrat do naší restaurace. A pokud by si vaše chuťové buňky chtěly dopřát i něco sladkého, tak rozhodně neváhejte ochutnat náš domácí dezert - dort s ovocem!

Celkově máme v plánu nabídnout svým hostům jedinečné gastronomické zážitky, které budou chtít opakovat znovu a znovu. Tak už nečekejte a navštivte nás ve "Restauraci Celestýnské nudle"!

Zajímavosti o restauraci

Zajímavosti o restauraci "celestýnské nudle"

Chcete se dozvědět více o této úžasné restauraci? Zde je několik zajímavostí, které by vás mohly zaujmout!

- Restaurace "celestýnské nudle" se nachází v historickém centru Prahy, což z ní dělá skvělou volbu pro turisty i místní obyvatele.

- Menu této restaurace je založeno na tradiční české kuchyni s moderním přístupem. Vyzkoušejte třeba tradiční cesnakovou polévku nebo svíčkovou na smetaně!

- Kromě jídla si můžete dopřát také skvělé pivní lahůdky - "celestýnské nudle" má širokou nabídku piv z lokálních pražských pivovarů.

- Interiér restaurace je unikátní a moderní, ale zároveň pohodlný a přívětivý. Určitě si vyberte stůl u velkých okenních tabulí s výhledem na krásnou ulici.

- Pokud si chcete vychutnat atmosféru pražských nocí, můžete navštívit bar ve druhém patře restaurace. Nabídka drinků je široká a určitě si najdete ten pravý pro vás!

Tak co, zavítáte do "celestýnských nudlí"?

Názory zákazníků

Názory zákazníků na restauraci Celestýnské nudle

Zde najdete skutečné názory a hodnocení od našich spokojených zákazníků, kteří si vychutnali vynikající jídlo v restauraci Celestýnské nudle. Přečtěte si jejich recenze a nechte se inspirovat pro svou další návštěvu.

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Pokud hledáte autentickou českou kuchyni, nechte se nalákat na restauraci Celestýnské nudle. Nabízíme široký výběr tradičních jídel, jako jsou například vepřové koleno s knedlíky, svíčková na smetaně či gulášovou polévku s chlebem. Naše jídla připravujeme z kvalitních surovin a s láskou ke gastronomii.

Kromě chutného jídla Vám nabízíme i přátelskou a rodinnou atmosféru. Restaurace je vhodná jak pro romantickou večeři ve dvou, tak i pro rodinné oslavy či firemní akce. Naši odborně vyškolení servíři se postarají o Vaše pohodlí a spokojenost.

Na závěr pak nemůžeme nezmínit o naší specialitě - domácím tvarohovém dezertu po babiččinu receptu. Vyzkoušejte ho a určitě nebudete litovat.

Tak neváhejte a navštivte nás!

Publikováno: 21. 05. 2023

Kategorie: gastronomie

Autor: Veronika Hofmanová

Tagy: celestýnské nudle | restaurace