Bydlení na dosah zeleně: Moderní domov v klidné lokalitě pro spokojený život

Projekt Byty u parku na Žižkově představuje unikátní příležitost pro ty, kteří hledají moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě nedaleko zeleně. Vyberte si z bytů s různými dispozicemi v jedné z nejžádanějších lokalit v Praze 3.

Klidná lokalita

Bydlení je významnou životní investicí, právě v rámci tohoto projektu se můžete stát hrdými vlastníky jednoho z moderních a funkčních bytů. Cílem je maximální synergie mezi moderní architekturou a klidnou lokalitou. Díky nedalekému parku máte vždy příležitost vychutnat si krásné procházky či sportovní aktivity pod širým nebem. Můžete se přitom spolehnout, že máte vlastní útulný domov s krásným okolím. Bydlení na Žižkově je jednoduše okouzlující.

Vše na dosah ruky

Projekt Byty u parku je více než jen řada nových bytů. Jde o příležitost žít pohodlný život ve vlastním bydlení. Neváhejte se chopit šance – vyberte si svůj ideální domov a staňte se součástí života na Žižkově, zbývá už jen několik málo posledních bytů ke koupi. Jde o ideální místo, kde se spojuje komfortní bydlení, krásná zeleň a výborná občanská vybavenost. Do centra města je to přitom jen pár minut, kousek od domu je zastávka tramvaje a autobusu.


Komfortní místo pro život

Rozmanitá architektura projektu je další velkou výhodou. Budovy mají relativně malý počet pater – maximálně 6 nadzemních podlaží. Díky tomu se nádherně začlení do okolního prostředí a vytváří útulné zázemí. Byty mají svou vlastní terasu, zahradu či balkon. Pokud tedy zrovna nechcete vyrazit ven, můžete zrelaxovat i v pohodlí svého domova. Bydlení je tak nejen krásné, ale i praktické a komfortní.

Ať už hledáte ideální byt pro sebe či rovnou pro celou rodinu, na tomto místě najdete to pravé. Není však čas otálet – na výběr už je jen pár posledních bytů.

Publikováno: 23. 08. 2023

Kategorie: bydlení

Autor: Lucie Dočkalová