Hledáte špičkové CRM, které vám poslouží i jako nástroj pro projektové řízení? Seznamte se s eWay-CRM v Outlooku

Alfou a omegou moderního podnikání je disponovat nástroji, které usnadní a zefektivní správu projektů a zakázek. Mezi ty nejzajímavější patří český CRM eWay-CRM, jenž vnáší do projektového řízení svěží vítr. Za obrovskou výhodu totiž lze považovat i staré známé prostředí, s nímž má spousta lidí zkušenosti. Jedná se totiž o aplikaci integrovanou do Microsoft Outlooku.

​Jednoduché ovládání, na které si nemusíte zvykat

Pokud neradi ztrácíte čas prací v překombinovaných rozhraních a raději pracujete s něčím, co již důvěrně znáte, bude se vám projektové řízení v eWay-CRM zamlouvat. Software byl navržen tak, aby se podobal Outlooku jako vejce vejci. Díky tomu lze pohodlně a snadno pracovat s projekty a zakázkami. Ihned vám dojde, že rozdíl mezi Outlookem a tímto CRM systémem je téměř neznatelný.

​Přehledná komunikace a organizace projektů

Jedním z ústředních prvků nástroje eWay-CRM je centralizovaná a přehledně organizovaná komunikace. Veškerá korespondence s klienty je strukturovaně uspořádána podle projektů, díky čemuž lze jednoduše vyhledat potřebné informace. Kategorizací a chronologickým řazením získáte jasný přehled o postupu projektu – a snadno vše nasdílíte ostatním členům týmu.

​Integrace s úkoly a kalendářem pro vynikající přehled

Pokud má projekt dopadnout na výbornou, nesmí se podcenit základ: správa úkolů a časový plán. Propojení eWay-CRM s úkoly a kalendářem v Outlooku vám umožní sledovat celkový průběh projektu takřka v reálném čase. Eliminujete tím riziko, že cokoliv důležitého přehlédnete – všechny úkoly jsou neustále pohromadě a na dosah ruky.


​Stačí kliknutí a z e-mailů jsou projekty

Jestli se k vám zakázky a projektové úkoly dostávají prostřednictvím e-mailů, určitě oceníte, že je pro vás eWay-CRM přemění na plnohodnotné projekty jediným kliknutím. Aplikace automaticky vyplní všechna pole na základě informací z e-mailu a připraví projekt bez potřeby manuálního zásahu.

Chcete se o eWay-CRM dozvědět více, případně si rovnou stáhnout zkušební verzi? Můžete tak učinit třeba hned na eway-crm.com.

Publikováno: 20. 12. 2023

Kategorie: finance

Autor: Kateřina Bártová