Hublot - luxusní švýcarské hodinky, které dávají módnímu stylu nový rozměr

Hublot

"Odkryjte krásu švýcarských hodinek s Hublot - úvod do světa luxusního designu a precizního řemesla."

Historie značky Hublot

Historie značky Hublot

Značka Hublot je jednou z nejvýznamnějších a nejslavnějších švýcarských hodinářských značek. Byla založena v roce 1980, kdy její zakladatel Carlo Crocco přišel s novou vizí spojení moderního designu a tradičního hodinářství.

Jeho inovativní myšlenky již brzy vedly ke vzniku prvních unikátních modelů hodinek Hublot, které se okamžitě staly hitem mezi horology fanoušky po celém světě. V jemném duchu uměleckého řemesla pracovala společnost na návrhu mimořádných replik, důsledkových podrobnostech a používání nejnadanějších řemeslníků k vytvoření vysoce precizních hodinek.

Dnes je značka Hublot synonymem pro kvalitu, inovaci a dokonalost ve světě švýcarského hodinářství. Jejich produkty odrážejí soulad mezi uměním a technologiemi, které posouvají hranice toho, co je možné dosáhnout s využitím tradic a modernismu.

Design hodinek Hublot

Hublot je švýcarská značka luxusních hodinek, která se proslavila svým moderním a inovativním designem. Každá kolekce nabízí unikátní kombinaci materiálů a barev, takže si každý může najít tu svoji vysněnou verzi. Hlavním prvkem designu Hublot je především průhlednost a jeho originální mechanismus, který zajišťuje plnou funkčnost hodinek. Tyto elegantní švýcarské hodinky jsou dnes symbolem kvality a úspěchu a svou dokonalostí oslovují všechny nadšence do ušlechtilých hodinek po celém světě.

Výrobní proces

Výrobní proces švýcarských hodinek Hublot je mistrovstvím v preciznosti a tradičním řemeslu. Každý krok výroby je pečlivě promyšlen a řízen světovou třídou odborníků, aby se zaručila nejvyšší kvalita každého dílku. Od výběru materiálů po finální montáž - každá fáze procesu má své specifické nároky na odbornost a zkušenosti. Při pohledu na dokonalost v každém detailu lze s jistotou prohlásit, že výroba Hublot hodinek je uměním samotným.

Technické specifikace

Technické specifikace švýcarských hodinek Hublot

Každý detail a každá funkce v hodinkách Hublot je pečlivě navržena a otestována, aby poskytovaly precizní měření času a spolehlivou výkonost. Níže jsou uvedeny technické specifikace těchto kvalitních hodinek:

- Mechanický pohyb: ruční nebo automatický

- Funkce: čas, sekundy, datum, chronograf (stopky)

- Materiál pouzdra: titan, keramika, zlato nebo uhlíkové vlákno

- Velikost pouzdra: 38mm - 45mm

- Materiál řemínku: kůže, caoutchouc nebo titan

- Vodotěsnost: odolnost vody do 30 metrů až do hloubky 100 metrů

- Sklo pouzdra: safírové sklo s proti-reflexní vrstvou pro maximální odolnost proti poškrábání

- Frekvence kmitů: 28 800 za hodinu (4 Hz)

- Počet rubínů pohybu: 25 - 30 rubínů pro optimální pohyb

Tyto technické specifikace potvrzují vysoce kvalitní povahu světově proslulých hodinek od značky Hublot.

Kolekce Hublot

Kolekce Hublot - špičkové řemeslo od švýcarských mistrů hodinářství

Spolupráce s umělci a sportovci

Spolupráce s umělci a sportovci - Hublot zůstává věrný svému krédu spolupráce se špičkovými osobnostmi ze světa umění a sportu. Od Rafaela Nadala po Usaina Bolta, od Richarda Orlinského po Maxima Büschela - tito talentovaní jednotlivci mají jedno společné: jejich neúnavná snaha dosáhnout dokonalosti ve své disciplíně. Stejný cíl má i Hublot, když přistupuje ke každému výrobnímu procesu svých hodinek. Spojení velikánů uměleckého a sportovního světa s přesností a inovačním duchem Hublotu přináší neobvyklou kombinaci elegance, vysokých výkonů a ducha neustálého zdokonalování.

Cena a dostupnost

"Cena a dostupnost švýcarských hodinek Hublot" - zde se dozvíte vše o cenových kategoriích a dostupnosti této prestižní značky.

Závěr - Hublot je synonymem pro luxusní švýcarské hodinky s inovativními designy a nekompromisní kvalitou. Navrhované v řadě materiálů a stylů, zároveň jsou vybaveny nejmodernějšími funkcemi. Pokud hledáte hodinky s jedinečným charakterem a vysokou úrovní elegance, vyberte si hublot - bezkonkurenční kombinaci moderního stylu a tradiční švýcarské craftsmanship.

Publikováno: 04. 06. 2023

Kategorie: móda

Autor: Lucie Dočkalová

Tagy: hublot | švýcarské hodinky