Nejlepší zvuková izolace? Skvělou volbou je lisovaná akustická pěna!

Máte dost hluku ze sousedních bytů, rušné ulice nebo dupání dětí z patra nad vámi? Pak je pro vás ideálním řešením lisovaná akustická pěna Silent Foam. Stává čím dál tím oblíbenější volbou pro ty, kteří chtějí vylepšit akustiku svého domova a zbavit se nepříjemného hluku.

A proč je lisovaná akustická pěna tak skvělá? Důvodů je hned několik.

Výborná neprůzvučnost

Pěna Silent Foam se vyrábí z materiálu s vysokou hustotou, která brání pronikání hluku do vašeho interiéru. Ať už vás ruší hluk ze sousední televize, štěkot psa nebo projíždějící auta, nejlepší zvuková izolace vám zajistí klid a pohodu.

Kročejová izolace

Pokud vás trápí dupání shora, Silent Foam Carpet do vaší domácnosti vrátí klid. Tato pěna se pokládá pod koberec a dokáže snížit kročejový hluk až o 44 dB! Je to jako byste konečně našli klid v hlubokém lese.

Snadná instalace

Pěna Silent Foam se snadno instaluje a zvládne to s ní i laik. Můžete ji lepit na stěny, stropy i podlahy a kombinovat ji s jinými akustickými materiály pro dosažení maximálního efektu. Pokud si však nevíte rady a vyžadujete perfektní výsledek, raději práci nechte na profesionálech.


Všestranné použití

Pěna Silent Foam se hodí do bytů, rodinných domů, kanceláří, studií a dalších prostor. Je ideální pro všechny, kteří chtějí zlepšit akustiku a zbavit se nepříjemného hluku.

Na co si dát pozor?

Při výběru lisované akustické pěny je důležité zvolit materiál s vhodnou hustotou. Pro tlumení hluku v běžných bytech a domech je ideální hustota 120 kg/m3. Vyšší hustota už není nutná a může být dokonce kontraproduktivní.

Pěnu Silent Foam nedoporučujeme používat samostatně jako obklad stěn nebo stropů. Pro tlumení nízkofrekvenčního zvuku je nutné ji kombinovat s deskami s vysokou neprůzvučností Rw (např. desky SILIO). Více informací a možnost objednávky najdete na stránkách potichu.cz.

Publikováno: 20. 04. 2024

Kategorie: bydlení

Autor: Kateřina Bártová