Svod odpadních vod bez možnosti napojení se na městskou kanalizaci? Máme dostupné řešení!

 Řešíte novou výstavbu bytového komplexu anebo kancelářských prostor, které se však nachází mimo dosah městské kanalizace? Pak jste si jistě vědomi nutnosti vyřešení tohoto problému po vlastní ose. Pokud už delší dobu hledáte a nemůžete najít, rádi bychom vám představili společnost Žumpy – STAV, s.r.o., která se na trhu pohybuje již dlouhých 15 let. Jejich předmětem podnikání je dodávka betonových jímek, které mohou sloužit právě pro svod odpadních vod. Jaká jsou jejich specifika a proč právě Betonové žumpy by měly být dodavatelem vaší jímky?

Kvalita použitých materiálů

Betonové jímky, které jsou vyrobeny na Slovensku, se pyšní kvalitou materiálů, které jsou pro jejich výrobu využívány. Obsahují totiž speciální betonové přísady, jejichž výsledkem je lepší pevnost, těsnost a izolace, díky které se nemusíte obávat, že budou znečištěny okolní voda anebo že bude znečištěna půda v bezprostředním okolí usazené jímky. Ty dále díky speciálním přísadám dobře odolávají nejrůznějším povětrnostním podmínkám, tlaku i většímu zatížení. To vše s příslibem dlouhé životnosti v průběhu které se budete moci na funkci jímky spolehnout.

Nabízené varianty

Z nabízených variant si budete moci vybrat mezi jednokomorovou a dvoukomorovou jímkou. Tento výběr budete jistě přizpůsobovat velikosti nemovitosti, a tak i počtem osob, kterým bude jímka využívána.

V případě, že se jedná o menší domek, který bude obývat menší rodinka, můžete začít přemýšlet nad jednokomorovou jímkou o objemu od 4 m³. Taková jímka startuje na 19 500 Kč. Z nabídky jednokomorových jímek jsou však také k dispozici objemy do 20 m³, přičemž právě ta největší je dostupná od 67 000 Kč – ta však najde své využití spíše u větších nemovitostí, stejně tak jako dvoukomorové betonové jímky.

Ty startují na 8 m³ za cenu od 28 500 Kč, přičemž největší dvoukomorová jímka dosahuje 12 m³. Velkou výhodou dvoukomorových jímek je možnost částečného pročišťování odpadních vod.

Ke každé z jímek je dále v ceně nabízena vrchní deska o šířce 10 cm a váze 5 tun. Pokud byste však měli zájem o bytelnější horní desku, připlatit si můžete za šířku 16 nebo 20 cm.

Bezkonkurenční zákaznický servis

Nákup betonové jímky není věc, kterou bychom prováděli denně. Chápeme proto, že vám na mysl může vyvstat nejedna otázka, na kterou byste potřebovali znát odpověď. Na nic se rozhodně neváhejte zeptat. Spokojenost zákazníků je pro nás naprosto klíčová. Budeme vám nápomocní od začátku do konce. Pomůžeme při výběru konkrétní jímky a vysvětlíme jejich výhody, případně probereme i další možnosti.

Jakmile si vyberete pro vás tu nejlepší variantu, zpracujeme objednávku a doručíme ji v horizontu od 3 do 7 dní. V rámci doručení, které zabezpečíme vlastní dopravou, jímku také namontujeme a připravíme k užívání. V neposlední řadě k ní dodáme veškeré potřebné dokumenty, které se s jejím užíváním pojí.

Nakonec, pokud se ptáte, jaké oblasti obsluhujeme, pak můžeme s radostí odpovědět, že se jedná o území celé České republiky. Ať už se budete zajímat o jímky Brno, Praha, Zlín nebo Ostrava, rádi vás obsloužíme.  

Publikováno: 29. 05. 2024

Kategorie: bydlení

Autor: Kateřina Bártová